Prvenstvo Srbije za pionirke 2010.

 

Imlek

 

REZULTATI FINALNOG TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA PIONIRKE (28–30. MAJ) – LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LAZAREVAC:

1. KOLO – PETAK, 28. MAJ:

IMLEK – LAZAREVAC  3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:14)

AS – EKONOMAC  3:0 (27:25, 25:20, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 29. MAJ:

LAZAREVAC – EKONOMAC  3:0 (25:18, 25:15, 25:14)

IMLEK – AS  3:0 (25:16, 25:22, 25:17)

3. KOLO – NEDELJA, 30. MAJ:

LAZAREVAC – AS  3:1 (18:25, 25:12, 25:22, 25:17)

IMLEK – EKONOMAC  3:0 (25:17, 25:20, 25:4)

 

TABELA:

1. IMLEK    3 3 0    9:1 9
2. LAZAREVAC   3 2 1   7:4 6
3. AS   3 1 2   4:6 3
4. EKONOMAC   3 0 3   0:9 0

 

REZULTATI POLUFINALNIH TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA PIONIRKE (14–16. MAJ):

GUČA (TEHNIČKA ŠKOLA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LIBERO, ČAČAK:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

RODA (BEOGRAD) – LIBERO (ČAČAK)  3:1 (23:25, 25:11, 25:12, 25:9)

AS (BEOGRAD) – MLADOST (INĐIJA)  3:0 (25:19, 25:10, 25:16)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

AS (BEOGRAD) – RODA (BEOGRAD)  3:2 (19:25, 25:11, 20:25, 25:20, 15:12)

LIBERO (ČAČAK) – MLADOST (INĐIJA)  3:0 (25:19, 25:22, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

RODA (BEOGRAD) – MLADOST (INĐIJA)  3:2 (25:22, 23:25, 28:26, 15:25, 15:13)

AS (BEOGRAD) – LIBERO (ČAČAK)  3:0 (25:19, 29:27, 25:23)

 

TABELA:

1. AS (BEOGRAD)     3 3 0    9:2 8
2. RODA (BEOGRAD)   3 2 1   8:6 6
3. LIBERO (ČAČAK)   3 1 2   4:6 3
4. MLADOST (INĐIJA)   3 0 3   2:9 1

 

LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LAZAREVAC :

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

LAZAREVAC – CARINA (SMEDEREVO)  3:0 (25:16, 25:14, 25:11)

RUMA – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)  3:0 (25:18, 25:20, 25:22)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

LAZAREVAC – RUMA  3:0 (25:17, 25:16, 25:8)

KRAGUJ (KRAGUJEVAC) – CARINA (SMEDEREVO)   3:1 (27:29, 25:16, 25:18, 25:21)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

LAZAREVAC – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)   3:1 (25:15, 23:25, 25:11, 25:13)

RUMA – CARINA (SMEDEREVO)  3:1 (25:18, 25:19, 17:25, 25:17)

 

TABELA:

1. LAZAREVAC     3 3 0     9:1 9
2. RUMA   3 2 1   6:4 6
3. KRAGUJ   3 1 2   4:7 3
4. CARINA   3 0 3   2:9 0

 

PIROT (SPORTSKA HALA KEJ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PIROT:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

LESKOVAC – BOR   3:0 (25:3, 25:7, 25:13)

EKONOMAC (KRALJEVO) – PIROT  3:1 (25:20, 22:25, 25:14, 29:27)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

LESKOVAC – EKONOMAC (KRALJEVO)  3:2 (20:25, 25:22, 12:25, 25:21, 15:13)

PIROT – BOR  3:0 (25:4, 25:7, 25:13)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

PIROT – LESKOVAC  3:0 (25:23, 25:23, 25:23)

EKONOMAC (KRALJEVO) – BOR  3:0 (25:8, 25:14, 25:9)

 

TABELA:

1. EKONOMAC     3 2 1     8:4 7
2. PIROT   3 2 1   7:3 6
3. LESKOVAC   3 2 1   6:5 5
4. BOR   3 0 3   0:9 0

 


STARA PAZOVA (OŠ SIMEON ARANICKI) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK JEDINSTVO, STARA PAZOVA:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

RAĐEVAC (KRUPANJ) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)   3:2 (25:22, 12:25, 25:9, 25:27, 15:9)

IMLEK (BEOGRAD) – DINAMO AZOTARA (PANČEVO)   3:0 (25:11, 25:13, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

DINAMO AZOTARA (PANČEVO) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)   3:0 (25:13, 25:12, 25:15)

IMLEK (BEOGRAD) – RAĐEVAC (KRUPANJ)   3:0 (25:15, 25:18, 26:24)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

IMLEK (BEOGRAD) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)  3:0 (25:11, 25:21, 25:18)

DINAMO AZOTARA (PANČEVO) – RAĐEVAC (KRUPANJ)  3:2 (26:24, 25:27, 25:17, 20:25, 15:8)

 

TABELA:

1. IMLEK     3 3 0     9:0 9
2. DINAMO AZOTARA   3 2 1   6:5 5
3. RAĐEVAC   3 1 2   5:8 3
4. JEDINSTVO   3 0 3   2:9 1
Pročitano 1562 puta