Trofej za Milenu Matić i Ketrin Hogan – 6 pobeda uz samo jedan izgubljen set

BEACH – VOLLEY – HANTINGTON BIČ

Milena Matić i Ketrin Hogan, reprezentativke Srbije u beach – volley, osvojile su prvo mesto na turniru p1440 u Hantington Biču, u okviru otvorenog prvenstva SAD u beach – volley u organizaciji Odbojkaške federacije SAD. Matić i Hogan su zabeležile 6 pobeda, a samo su u prvom meču na turniru izgubile set.

Matić i Hogan su u 1. kolu E grupe savladale Karelov/Deturk iz SAD sa 2:1, a zatim u borbi za prvo mesto u grupi i direktan plasman u osminu finala Kvigl/Vopat iz SAD sa 2:0.

U osmini finala, srpske reprezentativke su pobedile kolumbijski par Galindo/Galindo sa 2:0, a u četvrtfinalu još jednom Karelov/Deturk iz SAD, ovoga puta sa 2:0.

Matić i Hogan su u polufinalu bile bolje od Hildret/Šemerhorn iz SAD sa 2:0, a u finalu su savladale Spiler/Viler iz SAD sa 2:0.