Kategorija: SUPERLIGA

Naredno prvenstvo Srbije počinje u oktobru

SENIORKE I SENIORI – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA, PRVA I PRVA B LIGA 2021/2022.

Dušan Keser, direktor takmičenja OSS, saopštio je da će takmičenje u Banka Poštanska štedionica Superligi 2021/2022. u obe konkurencije početi prvog vikenda u oktobru. Odbojkašice i odbojkaši će utakmice 1. kola odigrati od 1. do 3. oktobra. Sezona 2021/2022. u Banka Poštanska štedionica Prvoj i Prvoj B ligi u obe konkurencije počeće drugog vikenda u oktobru. Mečevi 1. kola su na programu od 8. do 10. oktobra.

Ubu prva titula prvaka posle sjajnog petog meča finala

SENIORKE – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPER LIGA 2020/2021.

Ub je prvi put u istoriji osvojio titulu prvaka Srbije i pobednika Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. u konkurenciji odbojkašica. Ub je večeras u Hali sportova u Ubu, u petom meču finala savladao TENT iz Obrenovca sa 3:2, po setovima 25:15, 25:21, 19:25, 18:25 i 15:11, posle 116 minuta igre.

Darko Glišić čestitao Jeleni Nikolić 39. rođendan uz prigodne poklone

Darko Glišić, predsednik opštine Ub, čestitao je Jeleni Nikolić, proslavljenoj reprezentativki i potpredsednici OSS, 39. rođendan. Glišić je Nikolićevoj predao poklone u pauzi između prvog i drugog seta pete utakmice finala plej – ofa Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. u konkurenciji odbojkašica između Uba i TENT iz Obrenovca u Hali sportova u Ubu.

Vojvodini NS seme 18. titula prvaka, peta uzastopna

SENIORI – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPER LIGA 2020/2021.

Odbojkaši Vojvodine NS seme iz Novog Sada osvojili su titulu prvaka Srbije i pobednika Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. Novosađani su u četvrtom meču finala plej – ofa, večeras u dvorani SC „Master“ u Beogradu, savladali Partizan Soker sa 3:2, po setovima 22:25, 25:19, 21:25, 25:17 i 16:14, posle 128 minuta igre i tako osvojili 18. titulu prvaka države, petu uzastopnu.

Odluka o šampionu u utorak u Ubu – TENT izjednačio na 2:2

TENT iz Obrenovca je izjednačio rezultat na 2:2 u pobedama u finalu plej – ofa Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. u konkurenciji odbojkašica. TENT je večeras u dvorani SKC „Obrenovac“ u Obrenovcu, u četvrtoj utakmici finala pobedio Ub sa 3:1, po setovima 25:22, 26:24, 21:25 i 26:24, posle 111 minuta igre.

Vojvodina NS seme povela sa 2:1 u pobedama

Odbojkaši Vojvodine NS seme iz Novog Sada zabeležili su maksimalnu pobedu u trećoj utakmici finala plej – ofa Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. Vojvodina NS seme je večeras, u dvorani SPC „Vojvodina“ u Novom Sadu, savladala Partizan Soker sa 3:0, po setovima 25:12, 27:25 i 25:17, posle 80 minuta igre.