Kolariću i Basti 17. mesto i 320 bodova u Las Vegasu

BEACH – VOLLEY – FIVB 4* “LAS VEGAS 2018.”

Lazar Kolarić i Stefan Basta završili su takmičenje na turniru Svetske serije u beach - volley, FIVB 4* Las Vegas 2018. na 17. mestu, uz 320 osvojenih bodova. Srpski reprezentativci su poraženi u razigravanju za plasman u osminu finala. Italijani Kaminati i Rosi su prošle noći po našem vremenu pobedili Kolarića i Bastu sa 2:1, po setovima 17:21, 21:16 i 15:13.

Holanđani Bauter i Varenhost su pobedili Kolarića i Bastu u 1. kolu B grupe glavnog žreba sa 2:0, po setovima 21:18 i 21:18. Srpski reprezentativci su u odlučujućem meču u B grupi savladali Pridija i Kejsbira iz SAD sa 2:0, po setovima 22:20 i 21:16 i plasirali se u razigravanje za plasman u osminu finala.

Milena Matić i Ketrin Hogan, i Marija Milošević i Marija Vojnović završile su takmičenje na turniru Svetske serije u beach - volley, FIVB 4* Las Vegas 2018. u kvalifikacijama.

Brazilski par Ana Patrisija/Rebeka pobedile su Mariju Milošević i Mariju Vojnović sa 2:0, po setovima 21:13 i 21:18.

Sponsil i Klaus iz SAD su pobedile Milenu Matić i Ketrin Hogan sa 2:0, po setovima 21:12 i 21:13.

Oba srpska para su zauzela 33. mesto u končanom plasmanu odbojkašica.