Prvenstvo Srbije za pionirke 2011.

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – FINALNI TURNIR (17–19. JUN) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK KOLUBARA – REZULTATI:

TENT Roda Lazarevac Pojedinačne nagrade

 

1. KOLO – PETAK, 17. JUN:

TENT OBRENOVAC – RODA BEOGRAD   3:0 (25:13, 25:21, 25:22)

LAZAREVAC – DUNAV BEOGRAD  3:0 (25:23, 28:26, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 18. JUN:

TENT OBRENOVAC – LAZAREVAC  3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:16)

RODA BEOGRAD – DUNAV BEOGRAD  3:0 (25:18, 25:21, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

TENT OBRENOVAC – DUNAV BEOGRAD  3:0 (25:10, 25:19, 25:17)

RODA BEOGRAD – LAZAREVAC  3:2 (22:25, 25:20, 25:17, 20:25, 15:8)

 

TABELA:

1. TENT                     3    3    0    9:1       9

2. RODA                    3    2    1    6:5       5

3. LAZAREVAC          3    1    2    6:6       4

4. DUNAV                  3    0    3    0:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: MILICA ĆERANIĆ (TENT OBRENOVAC)

SMEČER: TEODORA NOVAKOVIĆ (TENT OBRENOVAC)

TEHNIČAR: ALEKSANDRA ĆIROVIĆ (RODA BEOGRAD)

BLOKER: TIJANA RANITOVIĆ (LAZAREVAC)

LIBERO: KATARINA POPOVIĆ (TENT OBRENOVAC)

SERVER: MINA ANĐELKOVIĆ (LAZAREVAC)

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI (06–08. MAJ) – RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – UŠĆE (OŠ MILUN IVANOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK UŠĆE:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

DUNAV BEOGRAD – UŠĆE  3:0 (25:14, 25:9, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

DUNAV BEOGRAD – DINAMO AZOTARA PANČEVO  3:0 (29:27, 25:21, 25:17)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

UŠĆE – DINAMO AZOTARA PANČEVO  3:0 (25:12, 27:25, 25:19)

 

TABELA:

1. DUNAV                         2    2    0    6:0       6

2. UŠĆE                           2    1    1    3:3       3

3. DINAMO AZOTARA       2    0    2    0:6       0

 

II GRUPA – SREMSKA MITROVICA (SC PINKI) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SREM:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

LAZAREVAC – SREM SREMSKA MITROVICA  3:2 (23:25, 26:24, 16:25, 25:19, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

LAZAREVAC – CARINA SMEDEREVO  3:0 (25:7, 25:16, 25:7)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

SREM SREMSKA MITROVICA – CARINA SMEDEREVO  3:0 (25:17, 25:21, 25:15)

 

TABELA:

1. LAZAREVAC        2    2    0    6:2       5

2. SREM                  2    1    1    5:3       4

3. CARINA               2    0    2    0:6       0

 

III GRUPA – LESKOVAC (SRC DUBOČICA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LESKOVAC 98:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

JAGODINA – LESKOVAC 98  3:0 (25:22, 25:19, 28:26)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

RODA BEOGRAD – JAGODINA  3:0 (25:22, 25:23, 25:15)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

RODA BEOGRAD – LESKOVAC 98  3:0 (25:20, 25:17, 25:15)

 

TABELA:

1. RODA                   2    2    0    6:0       6

2. JAGODINA            2    1    1    3:3       3

3. LESKOVAC 98      2    0    2    0:6       0

 

IV GRUPA – LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

TENT OBRENOVAC – LIBERO TOP STAR ČAČAK  3:1 (25:8, 23:25, 25:22, 25:12)

SPARTAK LJIG – MD ZRENJANIN  3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

SPARTAK LJIG – LIBERO TOP STAR ČAČAK  3:0 (25:19, 25:16, 25:20)

TENT OBRENOVAC – MD ZRENJANIN  3:0 (25:15, 25:12, 25:2)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

LIBERO TOP STAR ČAČAK – MD ZRENJANIN  3:2 (13:25, 25:22, 20:25, 25:16, 15:12)

TENT OBRENOVAC – SPARTAK LJIG  3:1 (25:14, 15:25, 25:15, 25:12)

 

TABELA:

1. TENT                             3    3    0    9:2       9

2. SPARTAK                       3    2    1    7:3       6

3. LIBERO TOP STAR         3    1    2    4:8       2

4. MD ZRENJANIN              3    0    3    2:9       1

 

Pročitano 1948 puta