Prvenstvo Srbije za pionirke 2014.

 

Crvena zvezda

Lazarevac

Partizan Vizura

As Batajnica

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2014. – FINALNI TURNIR (13. – 15. JUN) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: PARTIZAN VIZURA (DVORANA SC “VIZURA):

1. KOLO – PETAK, 13. JUN:

LAZAREVAC – PARTIZAN VIZURA    3:1 (28:30, 27:25, 25:21, 25:20)

CRVENA ZVEZDA – AS BATAJNICA   3:2 (25:21, 25:18, 22:25, 22:25, 17:15)

2. KOLO – SUBOTA, 14. JUN:

CRVENA ZVEZDA – LAZAREVAC   3:1 (25:20, 25:19, 12:25, 25:16)

PARTIZAN VIZURA – AS BATAJNICA   3:1 (23:25, 25:17, 25:15, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 15. JUN:

LAZAREVAC – AS BATAJNICA   3:1 (25:27, 27:25, 25:20, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN VIZURA    3:0 (26:24, 25:21, 25:20)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA            3    3    0    9:3       8

2. LAZAREVAC                    3    2    1    7:5       6

3. PARTIZAN VIZURA          3    1    2    4:7       3

4. AS BATAJNICA                3    0    3    4:9       1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: MILICA TASIĆ (CRVENA ZVEZDA)

NAPADAČ: KATARINA LAZOVIĆ (PARTIZAN VIZURA)

TEHNIČAR: SARA ANTIĆ (CRVENA ZVEZDA)

BLOKER: SANJA MILENKOVIĆ (LAZAREVAC)

PRIMAČ: ANJA VUKASOVIĆ (AS BATAJNICA)

SERVER: KATARINA ĐORĐEVIĆ (LAZAREVAC)

 

 

 

Partizan Vizura

 

As Batajnica

 

Crvena zvezda

 

Lazarevac

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I GRUPA – VALJEVO (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VALJEVO) – 31. MAJ - 1. JUN:

SUBOTA, 31. MAJ:

1. KOLO:

PARTIZAN VIZURA – VALJEVO   3:0 (25:17, 25:10, 25:16)

2. KOLO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – VALJEVO   3:1 (25:23, 25:17, 13:25, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 1. JUN:

PARTIZAN VIZURA – TEHNIČAR (KRALJEVO)   3:0 (25:10, 25:8, 25:12)

 

 

 

 

TABELA:

1. PARTIZAN VIZURA    2    2    0    6:0      6

2. TEHNIČAR                2    1    1    3:4       3

3. VALJEVO                 2    0    2    1:6       0

 

II GRUPA – KLEK (DVORANA “MILOŠ GRBIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK KLEK SRBIJAŠUME):

SUBOTA, 26. MART:

1. KOLO:

AS BATAJNICA – KLEK SRBIJAŠUME (KLEK)  3:1 (25:22, 12:25, 25:17, 25:12)

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)   3:1 (13:25, 25:13, 25:16, 25:20)

2. KOLO:

AS BATAJNICA – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)   3:0 (25:12, 25:14, 25:16)

KLEK SRBIJAŠUME (KLEK) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)    3:0 (26:24, 30:28, 25:12)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

AS BATAJNICA – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)    3:1 (25:15, 25:20, 20:25, 25:20)

KLEK SRBIJAŠUME (KLEK) – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)   3:2 (19:25, 25:19, 25:19, 17:25, 15:6)

 

 

TABELA:

1. AS BATAJNICA                3    3    0    9:2       9

2. KLEK SRBIJAŠUME        3    2    1    7:5       5

3. MLADI RADNIK               3    1    2    4:7       3

4. KRAGUJ                         3    0    3    3:9       1

 

III GRUPA – NIŠ (DVORANA “ČAIR”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK DESETKA:

SUBOTA, 26. APRIL:

1. KOLO:

ZAJEČAR – DESETKA (NIŠ)    3:0 (25:12, 25:20, 25:19)

CRVENA ZVEZDA – NS VOLEJ TIM (NOVI SAD)    3:1 (19:25, 25:12, 25:16, 25:16)

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – ZAJEČAR  3:0 (25:8, 25:19, 25:10)

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – DESETKA (NIŠ)   3:0 (25:18, 25:11, 25:11)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – ZAJEČAR   3:0 (25:8, 25:11, 25:12)

CRVENA ZVEZDA – DESETKA (NIŠ)   3:1 (25:18, 25:5, 23:25, 25:8)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:2       9

2. NS VOLEJ TIM           3    2    1    7:3       6

3. ZAJEČAR                   3    1    2    3:6       3

4. DESETKA                  3    0    3    1:9       0

 

IV GRUPA – TRSTENIK (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TRSTENIK):

SUBOTA, 26. APRIL:

1. KOLO:

TRSTENIK – LE 016 (LESKOVAC)  3:0 (25:8, 25:21, 30:28)

LAZAREVAC – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)  3:0 (25:23, 25:17, 25:19)

2. KOLO:

LAZAREVAC – LE 016 (LESKOVAC)   3:0 (25:14, 25:11, 25:15)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – TRSTENIK   3:0 (25:12, 25:14, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 27. APRIL:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – LE 016 (LESKOVAC)   3:0 (25:22, 25:12, 25:20)

LAZAREVAC – TRSTENIK   3:0 (29:27, 25:13, 25:23)

 

TABELA:

1. LAZAREVAC        3    3    0    9:0       9

2. JEDINSTVO         3    2    1    6:3       6

3. TRSTENIK           3    1    2    3:6       3

4. LE 016                3    0    3    0:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: SANJA MILENKOVIĆ (LAZAREVAC)

PRIMAČ: ALEKSANDRA KOTARAC (JEDINSTVO)

TEHNIČAR: SARA RANKOVIĆ (LAZAREVAC)

NAPADAČ: MARIJA VALJAREVIĆ (JEDINSTVO)

SERVER: IVANA OBRADOVIĆ (TRSTENIK)

 

Plasman na Finalni turnir Prvenstva Srbije 2014. u konkurenciji pionirki do sada su izborili As Batajnica, Crvena Zvezda i Lazarevac.

Datum odigravanja Finalnog turnira Prvenstva Srbije 2014. u konkurenciji pionirki biće naknadno saopšten.

Pročitano 4723 puta