Prvenstvo Srbije za pionire 2011.

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – FINALNI TURNIR (17–19. JUN) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK MILENIJUM, NIŠ – REZULTATI:

Milenijum Lučani Vojvodina NS Seme Radnički Kredi banka

 

1. KOLO – PETAK, 17. JUN:

LUČANI – RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC  3:0 (25:13, 25:22, 25:21)

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – MILENIJUM NIŠ   3:2 (25:22, 15:25, 30:28, 18:25, 15:10)

2. KOLO – SUBOTA, 18. JUN:

MILENIJUM NIŠ – RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC  3:0 (25:15, 25:20, 25:15)

LUČANI – VOJVODINA NS SEME NOVI SAD  3:2 (25:16, 24:26, 25:22, 22:25, 15:10)

3. KOLO – NEDELJA, 19. JUN:

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC  3:2 (21:25, 27:25, 25:12, 20:25, 15:7)

MILENIJUM NIŠ – LUČANI  3:1 (16:25, 25:22, 27:25, 25:20)

 

TABELA:

1. MILENIJUM                            3    2    1    8:4    7

2. LUČANI                                  3    2    1    7:5    5

3. VOJVODINA NS SEME           3    2    1    8:7    5

4. RADNIČKI KREDI BANKA        3    0    3    2:9    1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: MILUTIN NEJIĆ (MILENIJUM)

LIBERO: DUŠAN JOVIĆ (MILENIJUM)

TEHNIČAR: VLADIMIR ALEMPIJEVIĆ (LUČANI)

KOREKTOR: LUKA LALIĆ (LUČANI)

BLOKER: VLADIMIR PETROV (VOJVODINA NS SEME)

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI (06–08. MAJ) – RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VGSK (VRANJE ODUSTALO):

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

VOJVODINA NS SEME – VGSK  3:0 (25:18, 25:22, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

AS BEOGRAD – VGSK  3:1 (25:17, 29:27, 14:25, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

VOJVODINA NS SEME – AS BEOGRAD  3:2 (25:16, 25:18, 22:25, 13:25, 15:9)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      2    2    0    6:2    5

2. AS                                    2    1    1    5:4    4

3. VGSK                               2    0    2    1:6    0

 

II GRUPA – PROKUPLJE (SH ZORAN ĐINĐIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TOPLIČANIN:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

BLOK AUT BEOGRAD – TOPLIČANIN  3:0 (25:19, 25:18, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – BLOK AUT BEOGRAD  3:2 (25:23, 17:25, 25:14, 21:25, 15:11)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – TOPLIČANIN  3:0 (27:25, 25:15, 25:12)

 

TABELA:

1. RADNIČKI KREDI BANKA       2    2    0    6:2    5

2. BLOK AUT                             2    1    1    5:3    4

3. TOPLIČANIN                          2    0    2    0:6    0

 

III GRUPA – LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

LUČANI – RODA BEOGRAD  3:1 (25:15, 25:19, 23:25, 25:16)

SPARTAK LJIG – SREM 022 SREMSKA MITROVICA  3:0 (25:14, 25:14, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

LUČANI – SREM 022 SREMSKA MITROVICA  3:0 (25:12, 25:13, 25:17)

RODA BEOGRAD – SPARTAK LJIG  3:0 (25:18, 25:17, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

SPARTAK LJIG – LUČANI  3:2 (18:25, 25:22, 18:25, 25:22, 15:8)

RODA BEOGRAD – SREM 022 SREMSKA MITROVICA  3:0 (25:16, 25:22, 25:18)

 

TABELA:

1. LUČANI           3    2    1    8:4       7

2. RODA             3    2    1    7:3       6

3. SPARTAK        3    2    1    6:5       5

4. SREM 022       3    0    3    0:9       0

 

IV GRUPA – MATARUŠKA BANJA (STC OKANIK) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TEHNIČAR KRALJEVO:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

MILENIJUM NIŠ – CRVENA ZVEZDA  3:0 (25:21, 25:22, 25:9)

TEHNIČAR KRALJEVO – SREM 2006 SREMSKA MITROVICA  3:0 (25:11, 25:14, 25:11)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

MILENIJUM NIŠ – SREM 2006 SREMSKA MITROVICA  3:0 (27:25, 25:14, 25:15)

CRVENA ZVEZDA – TEHNIČAR KRALJEVO  3:1 (25:19, 15:25, 25:22, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

MILENIJUM NIŠ – TEHNIČAR KRALJEVO  3:1 (25:15, 25:16, 21:25, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – SREM 2006 SREMSKA MITROVICA  3:2 (25:10, 25:16, 20:25, 21:25, 16:14)

 

TABELA:

1. MILENIJUM                 3    3    0    9:1       9

2. CRVENA ZVEZDA        3    2    1    6:6       5

3. TEHNIČAR                   3    1    2    5:6       3

4. SREM 2006                 3    0    3    2:9       1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: IVAN TRIFUNOVIĆ (MILENIJUM NIŠ)

KOREKTOR: ALEKSA STEPANOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: JOVAN LAZIĆ (TEHNIČAR KRALJEVO)

BLOKER: ĐORĐE PETROVIĆ (MILENIJUM NIŠ)

LIBERO: ALEKSA NIKOLETIĆ (CRVENA ZVEZDA)

PRIMAČ: STEVAN RAKOVIĆ (TEHNIČAR KRALJEVO)

Pročitano 1766 puta