Prvenstvo Srbije za pionire 2010.

 

PRO TENT

 

REZULTATI FINALNOG TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA PIONIRE (28–30. MAJ) – POŽEGA (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LUČANI:

1. KOLO – PETAK, 28. MAJ:

PRO TENT – BAVANIŠTE  3:1 (25:20, 25:23, 18:25, 25:14)

NIS VOJVODINA – LUČANI   3:0 (25:14, 25:16, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 29. MAJ:

NIS VOJVODINA – BAVANIŠTE  3:0 (25:19, 28:26, 25:19)

PRO TENT – LUČANI  3:0 (25:17, 25:23, 25:13)

3. KOLO – NEDELJA, 30. MAJ:

BAVANIŠTE – LUČANI  3:2 (17:25, 25:18, 17:25, 25:22, 15:8)

PRO TENT – NIS VOJVODINA  3:0 (25:22, 30:28, 25:12)

 

TABELA:

1. PRO TENT     3 3 0     9:1 9
2. NIS VOJVODINA   3 2 1   6:3 6
3. BAVANIŠTE   3 1 2   4:8 2
4. LUČANI   3 0 3   2:9 1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: MIROSLAV LAZIĆ (PRO TENT, OBRENOVAC)

 

REZULTATI POLUFINALNIH TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA PIONIRE (14–16. MAJ):

VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VGSK, VELIKO GRADIŠTE:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

AS (BEOGRAD) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)   3:1 (25:23, 20:25, 25:16, 25:19)

BAVANIŠTE – CRVENA ZVEZDA   3:2 (25:17, 21:25, 23:25, 25:20, 15:6)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

BAVANIŠTE – AS (BEOGRAD)  3:0 (25:18, 25:20, 25:20)

CRVENA ZVEZDA – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)  3:1 (20:25, 26:24, 25:21, 25:17)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – AS (BEOGRAD)  3:0 (25:19, 25:9, 25:11)

BAVANIŠTE – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)  3:0 (25:20, 25:22, 25:18)

 

TABELA:

1. BAVANIŠTE    3 3 0    9:2 8
2. CRVENA ZVEZDA   3 2 1   8:4 7
3. AS   3 1 2   3:7 3
4. VGSK   3 0 3   2:9 0

 

 

KNJAŽEVAC (TEHNIČKA ŠKOLA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK KNJAŽEVAC:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

ANTENA (KRUŠEVAC) – KNJAŽEVAC  3:0 (25:12, 25:16, 25:12)

PRO TENT (OBRENOVAC) – VRANJE  3:0 (25:15, 25:19, 29:27)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

PRO TENT (OBRENOVAC) – ANTENA (KRUŠEVAC)  3:0 (25:22, 25:22, 25:17)

VRANJE – KNJAŽEVAC  3:1 (25:15, 24:26, 27:25, 27:25)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

ANTENA (KRUŠEVAC) – VRANJE  3:0 (25:12, 25:16, 25:11)

PRO TENT (OBRENOVAC) – KNJAŽEVAC  3:0 (25:12, 25:21, 25:11)

 

TABELA:

1. PRO TENT    3 3 0    9:0 9  
2. ANTENA   3 2 1   6:3 6  
3. VRANJE   3 1 2   3:7 3  
4. KNJAŽEVAC   3 0 3   1:9 0  

 

KOSJERIĆ (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK CRNOKOSA, KOSJERIĆ:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

LUČANI – CRNOKOSA (KOSJERIĆ)  3:0 (25:14, 25:18, 25:14)

RIBNICA (KRALJEVO) – MLADOST EKSPANS (NOVA PAZOVA)  3:0 (25:15, 25:22, 25:14)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

RIBNICA (KRALJEVO) – CRNOKOSA (KOSJERIĆ)  3:0 (25:14, 25:19, 25:19)

LUČANI – MLADOST EKSPANS (NOVA PAZOVA)  3:2 (25:22, 18:25, 25:23, 15:25, 16:14)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

MLADOST EKSPANS (NOVA PAZOVA) – CRNOKOSA (KOSJERIĆ)   3:1 (25:14, 25:23, 19:25, 25:15)

LUČANI – RIBNICA (KRALJEVO)  3:1 (33:31, 15:25, 25:23, 25:17)

 

TABELA:

1. LUČANI    3 3 0    9:3 8
2. RIBNICA   3 2 1   7:3 6
3. MLADOST EKSPANS   3 1 2   5:7 4
4. CRNOKOSA   3 0 3   1:9 0

 

LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG:

1. KOLO – PETAK, 14. MAJ:

NIS VOJVODINA (NOVI SAD) – RODA (BEOGRAD)   3:2 (15:25, 21:25, 27:25, 25:15, 15:9)

RFU (FUTOG) – SPARTAK (LJIG)   3:1 (25:20, 25:23, 23:25, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 15. MAJ:

RODA (BEOGRAD) – SPARTAK (LJIG)  3:0 (25:16, 25:18, 25:22)

NIS VOJVODINA (NOVI SAD) – RFU (FUTOG)  3:1 (26:24, 25:10, 23:25, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 16. MAJ:

RODA (BEOGRAD) – RFU (FUTOG)  3:0 (25:12, 25:19, 25:16)

NIS VOJVODINA (NOVI SAD) – SPARTAK (LJIG)  3:0 (25:12, 25:10, 25:14)

 

TABELA:

1. NIS VOJVODINA    3 3 0    9:3 8
2. RODA   3 2 1   8:3 7
3. RFU   3 1 2   4:7 3
4. SPARTAK   3 0 3   1:9 0
Pročitano 1622 puta