Prvenstvo Srbije za juniore 2011.

 

Vojvodina NS Seme

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – FINALNI TURNIR (17–19. JUN) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PUTEVI IVANJICA – REZULTATI:

1. KOLO – PETAK, 17. JUN:

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC  3:1 (18:25, 25:19, 25:23, 25:22)

CRVENA ZVEZDA – PUTEVI IVANJICA 3:0 (25:18, 27:25, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 18. JUN:

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – PUTEVI IVANJICA  3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25:21)

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – CRVENA ZVEZDA  3:1 (25:19, 25:19, 24:26, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 19. JUN:

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NS SEME NOVI SAD  3:2 (21:25, 25:21, 25:27, 25:22, 18:16)

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – PUTEVI IVANJICA  3:0 (25:22, 25:19, 25:17)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME          3  2  1  8:5  7

2. RADNIČKI KREDI BANKA       3  2  1  7:4  6

3. CRVENA ZVEZDA                  3  2  1  7:5  5

4. PUTEVI IVANJICA                   3  0  3  1:9  0

 

POLUFINALNI TURNIRI (18–20. MART) - RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – KRUŠEVAC (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK ANTENA:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

LUČANI – ANTENA KRUŠEVAC  3:0 (26:24, 25:19, 25:18)

CRVENA ZVEZDA – PETROVARADIN  3:0 (25:17, 25:21, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

CRVENA ZVEZDA – LUČANI  3:0 (25:22, 25:13, 25:11)

ANTENA KRUŠEVAC – PETROVARADIN  3:2 (25:22, 25:15, 21:25, 21:25, 15:9)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

PETROVARADIN – LUČANI  3:2 (21:25, 25:16, 25:13, 23:25, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – ANTENA KRUŠEVAC  3:2 (19:25, 25:20, 27:25, 24:26, 15:13)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA         3    3    0    9:2       8

2. LUČANI                        3    1    2    5:6       4

3. ANTENA                      3    1    2    5:8       3  (277:282) 0,982

4. PETROVARADIN          3    1    2    5:8       3  (263:271) 0,970

 

II GRUPA – LESKOVAC (SRC DUBOČICA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK DUBOČICA:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

SELTERS MLADENOVAC – DUBOČICA LESKOVAC  3:0 (25:23, 25:22, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – SELTERS MLADENOVAC  3:0 (25:21, 25:15, 25:18)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – DUBOČICA LESKOVAC  3:0 (25:19, 25:16, 25:19)

 

TABELA:

1. RADNIČKI KREDI BANKA      2  2  0  6:0  6

2. SELTERS                              2  1  1  3:3  3

3. DUBOČICA                            2  0  2  0:6  0

 

III GRUPA – IVANJICA (HALA SPORTOVA CRNJEVO) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PUTEVI IVANJICA:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

PUTEVI IVANJICA – SMEDEREVO  3:1 (19:25, 25:20, 25:17, 27:25)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – GORNJI GRAD PANČEVO   3:1 (25:21, 25:12, 18:25, 25:16)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

PUTEVI IVANJICA – GORNJI GRAD PANČEVO  3:0 (25:16, 25:10, 25:16)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – SMEDEREVO  3:0 (25:16, 25:19, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

PUTEVI IVANJICA – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:2 (27:25, 25:16, 17:25, 16:25, 15:11)

SMEDEREVO – GORNJI GRAD PANČEVO  3:0 (25:19, 25:17, 25:21)

 

TABELA:

1. PUTEVI IVANJICA                    3  3  0  9:3  8

2. PARTIZAN TERMOELEKTRO     3  2  1  8:4  7

3. SMEDEREVO                           3  1  2  4:6  3

4. GORNJI GRAD                          3  0  3  1:9  0

 

IV GRUPA – NEGOTIN (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK HAJDUK VELJKO:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – HAJDUK VELJKO NEGOTIN  3:0 (25:13, 25:13, 25:12)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – OBILIĆ BEOGRAD  3:1 (25:7, 25:18, 20:25, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

OBILIĆ BEOGRAD – HAJDUK VELJKO NEGOTIN  3:0 (25:13, 25:14, 25:23)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      2    2    0    6:1  6

2. OBILIĆ                              2    1    1    4:3  3

3. HAJDUK VELJKO              2    0    2    0:6  0

Pročitano 1472 puta