Prvenstvo Srbije za juniorke 2011.

 

JUNIORKE – PRVENSTVO SRBIJE 2011. –FINALNI TURNIR (17–19. JUN) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA SUPERNOVA – REZULTATI:

Vizura Supernova Crvena zvezda Vojvodina Poštar 064

 

1. KOLO – PETAK, 17. JUN:

VOJVODINA NOVI SAD – POŠTAR 064  3:0 (25:14, 25:21, 25:19)

VIZURA SUPERNOVA – CRVENA ZVEZDA  3:2 (22:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:13)

2. KOLO – SUBOTA, 18. JUN:

VIZURA SUPERNOVA – VOJVODINA NOVI SAD  3:2 (25:16, 25:23, 18:25, 19:25, 16:14)

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR 064  3:0 (25:16, 25:16, 25:4)

3. KOLO – NEDELJA, 19. JUN:

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NOVI SAD  3:2 (24:26, 16:25, 25:16, 25:16, 15:13)

VIZURA SUPERNOVA – POŠTAR 064  3:0 (25:14, 25:15, 25:23)

 

TABELA:

1. VIZURA SUPERNOVA       3    3    0    9:4  7

2. CRVENA ZVEZDA             3    2    1    8:5  6

3. VOJVODINA                     3    1    2    7:6  5

4. POŠTAR 064                    3    0    3    0:9  0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: TAMARA IGNJIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

BLOKER: KATARINA STEPANOVIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

SERVER: JELENA LAZIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

LIBERO: TEODORA PUŠIĆ (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: KATARINA BURSAĆ (VIZURA SUPERNOVA)

NAPADAČ: MINA TOMIĆ (CRVENA ZVEZDA)

 

POLUFINALNI TURNIRI (18–20. MART) - RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – TRSTENIK (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TRSTENIK:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

TENT OBRENOVAC – TRSTENIK  3:1 (25:23, 25:17, 22:25, 25:23)

VOJVODINA NOVI SAD – LESKOVAC 98  3:0 (25:12, 25:14, 25:14)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

TENT OBRENOVAC – LESKOVAC 98  3:1 (25:23, 25:16, 23:25, 25:16)

VOJVODINA NOVI SAD – TRSTENIK  3:0 (25:13, 25:20, 25:15)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

VOJVODINA NOVI SAD – TENT OBRENOVAC  3:1 (25:19, 25:16, 24:26, 25:20)

TRSTENIK – LESKOVAC 98  3:0 (25:14, 25:11, 25:17)

 

TABELA:

1. VOJVODINA          3    3    0    9:1       9

2. TENT                     3    2    1    7:5       6

3. TRSTENIK              3    1    2    4:6      3

4. LESKOVAC 98       3    0    3    1:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

NAJBOLJI IGRAČ (MVP): NIKOLINA LUKIĆ (VOJVODINA NOVI SAD)

PRIMAČ: NIKOLINA LUKIĆ (VOJVODINA NOVI SAD)

TEHNIČAR: JELENA VIGNJEVIĆ (TENT OBRENOVAC)

KOREKTOR: ANJA RŽANIČANIN (TRSTENIK)

BLOKER: IVA STAMENKOVIĆ (LESKOVAC 98)

LIBERO: ANĐELA RELJIĆ (VOJVODINA NOVI SAD)

 

II GRUPA – SREMSKA MITROVICA (SPC PINKI) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SREM:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

VIZURA SUPERNOVA BEOGRAD – SREM SREMSKA MITROVICA  3:0 (25:21, 25:16, 25:19)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

VIZURA SUPERNOVA BEOGRAD – BRAVO VALJEVO  3:1 (25:14, 25:12, 20:25, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

SREM SREMSKA MITROVICA – BRAVO VALJEVO  3:0 (25:19, 25:23, 25:9)

 

TABELA:

1. VIZURA SUPERNOVA        2    2    0    6:1  6

2. SREM                               2    1    1    3:3  3

3. BRAVO                             2    0    2    1:6  0

 

III GRUPA – KRALJEVO (ESTŠ „NIKOLA TESLA“) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK GIMNAZIJALAC:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

GIMNAZIJALAC KRALJEVO – SMEDEREVO  3:0 (25:11, 25:11, 25:14)

POŠTAR 064 BEOGRAD – PUTEVI TRENDTEKS PRIJEPOLJE  3:0 (25:15, 25:23, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

POŠTAR 064 BEOGRAD – SMEDEREVO   3:0 (25:19, 25:14, 25:9)

GIMNAZIJALAC KRALJEVO – PUTEVI TRENDTEKS PRIJEPOLJE  3:0 (25:18, 25:7, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

PUTEVI TRENDTEKS PRIJEPOLJE – SMEDEREVO  3:2 (18:25, 25:19, 25:17, 22:25, 15:13)

POŠTAR 064 BEOGRAD – GIMNAZIJALAC KRALJEVO  3:1 (25:23, 27:25, 22:25, 25:22)

 

TABELA:

1. POŠTAR 064                    3    3    0    9:1  9

2. GIMNAZIJALAC                 3    2    1    7:3  6

3. PUTEVI TRENDTEKS        3    1    2    3:8  2

4. SMEDEREVO                   3    0    3    2:9  1

 

NAJBOLJI IGRAČ (MVP): NATAŠA SALOVIĆ (POŠTAR 064 BEOGRAD)

 

IV GRUPA – KNJAŽEVAC (SALA TEHNIČKE ŠKOLE) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK KNJAŽEVAC:

1. KOLO – PETAK, 18. MART:

CRVENA ZVEZDA – KNJAŽEVAC  3:0 (25:11, 25:8, 25:8)

2. KOLO – SUBOTA, 19. MART:

CRVENA ZVEZDA – VRANJE  3:0 (25:17, 25:13, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 20. MART:

VRANJE - KNJAŽEVAC  3:0 (25:15, 25:11, 25:10)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA       2    2    0    6:0       6

2. VRANJE                     2    1    1    3:3       3

3. KNJAŽEVAC               2    0    2    0:6       0

Pročitano 1403 puta