Prvenstvo Srbije za juniorke 2010.



Crvena zvezda 


REZULTATI FINALNOG TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA JUNIORKE (28–30. MAJ) – BEOGRAD (DVORANA SD RADNIČKI) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK RADNIČKI NIS PETROL:

1. KOLO – PETAK, 28. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – LAZAREVAC  3:0 (25:14, 25:11, 25:17)

POŠTAR 064 – RADNIČKI NIS PETROL  3:1 (12:25, 25:21, 25:18, 25:16)

2. KOLO – SUBOTA, 29. MAJ:

RADNIČKI NIS PETROL – LAZAREVAC  3:1 (25:18, 18:25, 25:16, 25:16)

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR 064  3:0 (25:17, 25:21, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 30. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI NIS PETROL  3:2 (25:10, 25:20, 14:25, 23:25, 15:12)

POŠTAR 064 – LAZAREVAC  3:2 (17:25, 21:25, 25:18, 25:13, 16:14)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3 3 0     9:2 8
2. POŠTAR 064   3 2 1   6:6 5
3. RADNIČKI NIS PETROL   3 1 2   6:7 4
4. LAZAREVAC   3 0 3   3:9 1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: ANA BJELICA (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: JELENA MEDAREVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

BLOKER: IVANA MRDAK (POŠTAR 064)

LIBERO: ALEKSANDRA STEPANOVIĆ (RADNIČKI NIS PETROL)

 

 

REZULTATI POLUFINALNIH TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA JUNIORKE (07–09. MAJ):

ALEKSANDROVAC:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

VRANJE – ŽUPA  3:1 (17:25, 25:18, 25:22, 25:16)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

RADNIČKI NIS PETROL – VRANJE  3:0 (25:11, 25:15, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

RADNIČKI NIS PETROL – ŽUPA   3:0 (25:14, 26:24, 25:20)

 

TABELA:

1. RADNIČKI NIS PETROL    2 2 0    6:0 6
2. VRANJE   2 1 1   3:4 3
3. ŽUPA   2 0 2   1:6 0

 

 

KRALJEVO:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

LESKOVAC – GIMNAZIJALAC  3:0 (28:26, 25:11, 25:22)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – LESKOVAC   3:0 (25:7, 25:12, 25:14)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – GIMNAZIJALAC  3:0 (25:21, 25:9, 25:11)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA    2 2 0    6:0 6
2. LESKOVAC   2 1 1   3:3 3
3. GIMNAZIJALAC   2 0 2   0:6 0

 

LJIG:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

LAZAREVAC – TRSTENIK  3:1 (25:13, 23:25, 25:20, 25:19)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

ŠUMADIJA AKVA VIVA – TRSTENIK  3:2 (25:23, 22:25, 25:20, 21:25, 16:14)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

LAZAREVAC – ŠUMADIJA AKVA VIVA  3:1 (25:15, 25:12, 23:25, 25:17)

 

TABELA:

1. LAZAREVAC    2 2 0    6:2 6
2. ŠUMADIJA AKVA VIVA   2 1 1   4:5 2
3. TRSTENIK   2 0 2   3:6 1

 

SMEDEREVO:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

POŠTAR 064 – SMEDEREVO  3:1 (25:18, 25:16, 22:25, 25:10)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

POŠTAR 064 – NOVI SAD PIONIR PETROL  3:0  (25:16, 25:11, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

SMEDEREVO – NOVI SAD PIONIR PETROL  3:2 (23:25, 9:25, 25:14, 25:7, 15:6)

 

TABELA:

1. POŠTAR 064    2 2 0    6:1 6
2. SMEDEREVO   2 1 1   4:5 2
3. NOVI SAD PIONIR PETROL   2 0 2   2:6 1
Pročitano 1261 puta