Prvenstvo Srbije za juniore 2010.

 

NIS Vojvodina

 

REZULTATI FINALNOG TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA JUNIORE (28–30. MAJ) – VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA)

TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VGSK:

1. KOLO – PETAK, 28. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – VGSK  3:0 (28:26, 25:16, 25:21)

NIS VOJVODINA – RADNIČKI KREDI BANKA  3:2 (22:25, 25:17, 16:25, 26:24, 15:12)

2. KOLO – SUBOTA, 29. MAJ:

NIS VOJVODINA – VGSK  3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 23:25, 15:11)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI KREDI BANKA  3:1 (23:25, 25:21, 25:20, 25:13)

3. KOLO – NEDELJA, 30. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – VGSK  3:0 (25:20, 25:19, 25:15)

NIS VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (25:19, 25:14, 20:25, 26:24)

 

TABELA:

1. NIS VOJVODINA     3 3 0     9:5 7
2. CRVENA ZVEZDA   3 2 1   7:4 6
3. RADNIČKI KREDI BANKA   3 1 2   6:6 4
4. VGSK   3 0 3   2:9 1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

Petković Milutinović Jovović Kapur

MVP: DUŠAN PETKOVIĆ (RADNIČKI KREDI BANKA, KRAGUJEVAC)

BLOKER: VUK MILUTINOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: NIKOLA JOVOVIĆ (NIS VOJVODINA, NOVI SAD)

LIBERO: MILORAD KAPUR (NIS VOJVODINA, NOVI SAD)

NAJPERSPEKTIVNIJI: SAŠA POPOVIĆ (VGSK, VELIKO GRADIŠTE)

 

 

REZULTATI POLUFINALNIH TURNIRA PRVENSTVA SRBIJE ZA JUNIORE (07–09. MAJ):

BEOGRAD:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

NIS VOJVODINA – RIBNICA  3:0 (25:16, 25:22, 25:21)

LUČANI – OBILIĆ  3:2 (25:23, 19:25, 25:22, 18:25, 15:12)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

OBILIĆ – RIBNICA  3:0 (25:18, 25:22, 25:17)

NIS VOJVODINA – LUČANI  3:2 (28:26, 25:22, 22:25, 18:25, 15:12)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

RIBNICA – LUČANI  3:1 (25:17, 25:22, 14:25, 26:24)

NIS VOJVODINA – OBILIĆ  3:0 (25:20, 25:20, 26:24)

 

TABELA:

1. NIS VOJVODINA    3 3 0    9:2 8
2. OBILIĆ   3 1 2   5:6 4
3. LUČANI   3 1 2   6:8 3
4. RIBNICA   3 1 2   3:7 3

 

VELIKO GRADIŠTE:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

VGSK – PETROVARADIN  3:1 (25:21, 26:24, 32:34, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

PARTIZAN – PETROVARADIN   3:2 (21:25, 25:20, 28:26, 22:25, 15:7)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

VGSK – PARTIZAN   3:2 (22:25, 25:14, 25:23, 21:25, 15:9)

 

TABELA:

1. VGSK     2 2 0    6:3 5
2. PARTIZAN   2 1 1   5:5 3
3. PETROVARADIN   2 0 2   3:6 1

 

VRANJE:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – VRANJE  3:0 (25:13, 25:21, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – NIŠ  3:0 (25:11, 25:16, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

VRANJE – NIŠ   3:2 (24:26, 25:16, 25:17, 19:25, 25:10)

 

TABELA:

1. RADNIČKI KREDI BANKA    2 2 0    6:0 6
2. VRANJE   2 1 1   3:5 2
3. NIŠ   2 0 2   2:6 1

 

LOZNICA:

1. KOLO – PETAK, 07. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (SU)  3:0 (25:21, 25:22, 27:25)

LOZNICA – AS  3:1 (25:20, 25:23, 20:25, 25:20)

2. KOLO – SUBOTA, 08. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – AS  3:0 (25:13, 25:17, 25:12)

SPARTAK (SU) – LOZNICA  3:0 (25:21, 25:19, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 09. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – LOZNICA  3:0 (25:23, 25:14, 25:16)

SPARTAK (SU) – AS  3:0 (25:21, 25:15, 25:21)

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

NAJBOLJI LIBERO: NIKOLA VUKMIROVIĆ (AS, BEOGRAD)

PRIMAČ: FILIP STOILOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: MAKSIM BUCULJEVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

BLOKER: ALEKSANDAR JANAČKOV (SPARTAK, SUBOTICA)

KOREKTOR: ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (LOZNICA)

NAJMLAĐI: NEMANJA SRETENOVIĆ (LOZNICA)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA    3 3 0    9:0 9
2. SPARTAK (SU)   3 2 1   6:3 6
3. LOZNICA   3 1 2   3:7 3
4. AS   3 0 3   1:9 0
Pročitano 1500 puta