Prvenstvo Srbije za juniore 2013.

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (17–19. MAJ) – KRALJEVO (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK RIBNICA, KRALJEVO) – REZULTATI:

Vojvodina NS Seme Crvena zvezda Ribnica Milorad Kovačević
Strahinja Brzaković
Boško Mačužić
Rajko Strugar

 

1. KOLO – PETAK, 17. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA (KRALJEVO)  3:0 (25:16, 25:21, 28:26)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:0 (25:14, 25:16, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 18. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – RIBNICA (KRALJEVO)   3:2 (14:25, 23:25, 25:21, 25:15, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:0 (25:20, 25:19, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 19. MAJ:

RIBNICA (KRALJEVO) – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:1 (25:23, 26:28, 25:14, 25:12)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – CRVENA ZVEZDA   3:1 (25:16, 26:28, 26:24, 25:19)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NSS          3    3    0    9:3       8

2. CRVENA ZVEZDA          3    2    1    7:3       6

3. RIBNICA                        3    1    2    5:7       4

4. PARTIZAN TE                3    0    3    1:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: STRAHINJA BRZAKOVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD)

TEHNIČAR: RAJKO STRUGAR (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD)

 

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (02. I 03. MART) – REZULTATI:

I GRUPA – VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: VGSK, VELIKO GRADIŠTE):

SUBOTA, 02. MART:

1. KOLO:

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – MLADENOVAC    3:1 (15:25, 25:17, 32:30, 25:16)

RIBNICA (KRALJEVO) – BAVANIŠTE    3:2 (21:25, 25:23, 28:26, 19:25, 15:12)

2. KOLO:

RIBNICA (KRALJEVO) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)    3:0 (26:24, 26:24, 25:20)

BAVANIŠTE – MLADENOVAC   3:1 (22:25, 25:21, 25:21, 26:24)

3. KOLO – NEDELJA, 03. MART:

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – BAVANIŠTE    3:1 (24:26, 25:20, 25:21, 25:22)

MLADENOVAC – RIBNICA (KRALJEVO)    3:2 (22:25, 25:18, 19:25, 25:16, 15:12)

 

TABELA:

1. RIBNICA             3    2    1    8:5       6

2. VGSK                  3    2    1    6:5       6

3. BAVANIŠTE         3    1    2    6:7       4

4. MLADENOVAC     3    1    2    5:8       2

 

II GRUPA – VRANJE (SPORTSKA HALA VRANJE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VRANJE):

SUBOTA, 02. MART:

1. KOLO:

VRANJE – LUČANI  3:2 (25:23, 15:25, 25:18, 16:25, 15:8)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – DUNAV VOLEJ (NOVI SAD)  3:0 (25:23, 25:15, 25:18)

2. KOLO:

LUČANI – DUNAV VOLEJ (NOVI SAD)   3:0 (25:15, 25:16, 25:16)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – VRANJE   3:0 (25:20, 25:23, 25:21)

3. KOLO – NEDELJA, 03. MART:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – LUČANI   3:2 (17:25, 25:23, 25:20, 16:25, 15:11)

DUNAV VOLEJ (NOVI SAD) – VRANJE   3:0 (25:14, 26:24, 25:17)

 

TABELA:

1. PARTIZAN TE            3    3    0    9:2       8

2. LUČANI                     3    1    2    7:6       5

3. DUNAV VOLEJ           3    1    2    3:6       3   

4. VRANJE                    3    1    2    3:8       2

 

III GRUPA – LJIG (SALA OŠ “SAVA KERKOVIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG):

SUBOTA, 02. MART:

1. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – KIKINDA  3:2 (23:25, 27:25, 21:25, 25:23, 15:11)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)  3:1 (25:21, 25:14, 16:25, 25:19)

2. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)   3:2 (25:20, 22:25, 19:25, 25:15, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – KIKINDA   3:0 (25:15, 25:12, 25:11)

3. KOLO – NEDELJA, 03. MART:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (LJIG)   3:1 (25:15, 25:22, 24:26, 25:20)

KIKINDA – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)   3:1 (22:25, 30:28, 25:18, 25:21)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:2       9

2. SPARTAK                  3    2    1    7:7       4

3. KIKINDA                   3    1    2    5:7       4

4. RADNIČKI                 3    0    3    4:9       1

 

IV GRUPA – SOKOBANJA (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK NIŠ):

SUBOTA, 02. MART:

1. KOLO:

OBRENOVAC – ANTENA (KRUŠEVAC)   3:2 (17:25, 25:17, 25:13, 23:25, 15:10)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ   3:2 (23:25, 25:23, 25:18, 17:25, 15:5)

2. KOLO:

OBRENOVAC – NIŠ   3:2 (25:20, 20:25, 12:25, 25:20, 15:5)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – ANTENA (KRUŠEVAC)   3:0 (25:22, 25:21, 25:23)

 3. KOLO – NEDELJA, 03. MART:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – OBRENOVAC  3:0 (25:15, 25:15, 25:21)

NIŠ – ANTENA (KRUŠEVAC)   3:1 (25:21, 22:25, 25:13, 25:23)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME        3    3    0    9:2       8

2. NIŠ                                     3    1    2    7:7       5

3. OBRENOVAC                      3    2    1    6:7       4

4. ANTENA                             3    0    3    3:9       1

Pročitano 2343 puta