Prvenstvo Srbije za juniorke 2013.

 

JUNIORKE – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (17–19. MAJ) – BEOGRAD (DVORANA SC VIZURA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA VOL ART) – REZULTATI:

     
 Vizura Vol Art Crvena zvezda  Jedinstvo      
Slađana Mirković
Martina Radojičić
Tijana Bošković
Martina Radojičić
Maja Aleksić
Martina Radojičić
Nataša Čikiriz
Martina Radojičić
Katarina Čanak
Martina Radojičić
Tamara Bojanić
Martina Radojičić

 

1. KOLO – PETAK, 17. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – LAZAREVAC   3:1 (25:7, 21:25, 25:19, 25:15)

VIZURA VOL ART – JEDINSTVO (UŽICE)    3:0 (25:18, 25:20, 25:22)

2. KOLO – SUBOTA, 18. MAJ:

JEDINSTVO (UŽICE) – LAZAREVAC   3:2 (16:25, 25:13, 21:25, 25:10, 15:12)

VIZURA VOL ART – CRVENA ZVEZDA   3:0 (25:16, 25:23, 25:14)

3. KOLO – NEDELJA, 19. MAJ:

VIZURA VOL ART – LAZAREVAC   3:0 (25:14, 27:25, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO (UŽICE)   3:2 (25:22, 21:25, 25:20, 19:25, 15:12)

 

TABELA:

1. VIZURA VOL ART        3    3    0    9:0       9

2. CRVENA ZVEZDA        3    2    1    6:6       5

3. JEDINSTVO                 3    1    2    5:8       3

4. LAZAREVAC                3    0    3    3:9       1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: SLAĐANA MIRKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

TEHNIČAR: SLAĐANA MIRKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

NAPADAČ: TIJANA BOŠKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

BLOKER: MAJA ALEKSIĆ (JEDINSTVO UŽICE)

SERVER: KATARINA ČANAK (CRVENA ZVEZDA)

PRIMAČ: NATAŠA ČIKIRIZ (VIZURA VOL ART)

LIBERO: TAMARA BOJANIĆ (VIZURA VOL ART)

 

JUNIORKE – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (23. I 24. FEBRUAR) – REZULTATI:

I GRUPA – VALJEVO (SRC OMNI CENTAR, TEHNIČKI ORGANIZATOR: ŽOK VALJEVO):

SUBOTA, 23. FEBRUAR:

1. KOLO:

VALJEVO – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:13, 25:14, 25:15)

CRVENA ZVEZDA – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:18, 25:16, 25:14)

2. KOLO:

VALJEVO – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:18, 25:13, 25:12)

CRVENA ZVEZDA – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:16, 25:20, 25:9)

3. KOLO – NEDELJA, 24. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – VALJEVO   3:0 (25:19, 25:13, 26:24)

MILENIJUM (NIŠ) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:2 (23:25, 22:25, 25:18, 25:17, 16:14)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA       3    3    0    9:0       9

2. VALJEVO                   3    2    1    6:3       6

3. MILENIJUM                3    1    2    3:8       2

4. MLADI RADNIK          3    0    3    2:9       1

 

II GRUPA – PRIJEPOLJE (SALA GIMNAZIJE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PUTEVI TRENDTEKS, PRIJEPOLJE:

SUBOTA, 23. FEBRUAR:

1. KOLO:

LAZAREVAC – PUTEVI TRENDTEKS (PRIJEPOLJE)   3:1 (25:20, 29:27, 18:25, 25:21)

2. KOLO:

LAZAREVAC – VOJVODINA (NOVI SAD)   3:0 (25:23, 25:23, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 24. FEBRUAR:

VOJVODINA (NOVI SAD) – PUTEVI TRENDTEKS (PRIJEPOLJE)   3:0 (25:19, 25:16, 25:18)

 

TABELA:

1. LAZAREVAC                    2    2    0    6:1       6

2. VOJVODINA                     2    1    1    3:3       3

3. PUTEVI TRENDTEKS        2    0    2    1:6       0

 

III GRUPA – SREMSKA MITROVICA (SALA GIMNAZIJE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK ITON SREM TEMPO, SREMSKA MITROVICA):

SUBOTA, 23. FEBRUAR:

1. KOLO:

POŠTAR (BEOGRAD) – ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA)   3:0 (25:8, 25:18, 25:19)

JEDINSTVO (UŽICE) – VRANJE   3:0 (25:20, 25:15, 25:17)

2. KOLO:

POŠTAR (BEOGRAD) – VRANJE   3:0 (25:20, 25:14, 25:22)

JEDINSTVO (UŽICE) – ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA)  3:0 (25:22, 25:18, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 24. FEBRUAR:

JEDINSTVO (UŽICE) – POŠTAR (BEOGRAD)   3:0 (25:22, 25:19, 25:23)

ITON SREM TEMPO (SREMSKA MITROVICA) – VRANJE   3:0 (25:10, 25:14, 25:9)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO                     3    3    0    9:0       9

2. POŠTAR                          3    2    1    6:3       6

3. ITON SREM TEMPO         3    1    2    3:6       3

4. VRANJE                          3    0    3    0:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: MAJA ALEKSIĆ (JEDINSTVO, UŽICE)

TEHNIČAR: TINA SEKULIĆ (JEDINSTVO, UŽICE)

LIBERO: ALEKSANDRA SPASENIĆ (JEDINSTVO, UŽICE)

 

IV GRUPA – TRSTENIK (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TRSTENIK):

SUBOTA, 23. FEBRUAR:

1. KOLO:

VIZURA VOL ART – TRSTENIK   3:0 (25:15, 25:20, 25:21)

RUMA – MAJDANPEK FBC   3:0 (26:24, 25:18, 25:12)

2. KOLO:

VIZURA VOL ART – MAJDANPEK FBC  3:0 (25:11, 25:8, 25:10)

RUMA – TRSTENIK   3:0 (25:13, 25:21, 27:25)

3. KOLO – NEDELJA, 24. FEBRUAR:

VIZURA VOL ART – RUMA   3:0 (25:12, 25:9, 25:22)

TRSTENIK – MAJDANPEK FBC   3:0 (26:24, 25:14, 25:18)

 

TABELA:

1. VIZURA VOL ART        3    3    0    9:0       9

2. RUMA                         3    2    1    6:3       6

3. TRSTENIK                   3    1    2    3:6       3

4. MAJDANPEK FBC       3    0    3    0:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: TIJANA BOŠKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

PRIMAČ: NATAŠA ČIKIRIZ (VIZURA VOL ART)

TEHNIČAR: SLAĐANA MIRKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

BLOKER: ISIDORA MARKOVIĆ (TRSTENIK)

LIBERO: MAJA JANKOVIĆ (RUMA)

Pročitano 1879 puta