Prvenstvo Srbije za kadete 2013.

 

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (31. MAJ – 02. JUN) – SALA OŠ “JEFIMIJA”, OBRENOVAC, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK “OBRENOVAC” – REZULTATI:

 
Crvena zvezda Vojvodina NS Seme Obrenovac  Pojedinačne nagrade

 

1. KOLO – PETAK, 31. MAJ:

OBRENOVAC – BLOK AUT (BEOGRAD)  3:0 (25:22, 25:17, 25:21)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – CRVENA ZVEZDA  3:2 (25:12, 21:25, 25:21, 14:25, 15:12)

2. KOLO – SUBOTA, 01. JUN:

BLOK AUT (BEOGRAD) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)  3:1 (25:22, 16:25, 25:22, 25:19)

CRVENA ZVEZDA – OBRENOVAC  3:0 (25:15, 25:13, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 02. JUN:

CRVENA ZVEZDA – BLOK AUT (BEOGRAD)  3:0 (25:12, 25:22, 25:15)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – OBRENOVAC  3:1 (25:20, 20:25, 25:18, 26:24)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3    2    1    8:3       7

2. VOJVODINA NS SEME      3    2    1    7:6       5

3. OBRENOVAC                    3    1    2    4:6       3

4. BLOK AUT                        3    1    2    3:7       3

 

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (09. I 10. MART) – RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – VALJEVO (SC “STUDENT”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VA 014, VALJEVO):

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

OBRENOVAC – VA 014 (VALJEVO)  3:1 (25:20, 18:25, 25:11, 25:16)

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – SPARTAK (SUBOTICA)  3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

2. KOLO:

OBRENOVAC – RADNIČKI (KRAGUJEVAC)  3:2 (25:15, 25:10, 24:26, 16:25, 21:19)

VA 014 (VALJEVO) – SPARTAK (SUBOTICA)   3:2 (25:16, 17:25, 16:25, 25:18, 15:13)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

OBRENOVAC – SPARTAK (SUBOTICA)  3:0 (25:16, 25:23, 25:20)

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – VA 014 (VALJEVO)  3:0 (25:21, 25:18, 25:17)

 

TABELA:

1. OBRENOVAC        3    3    0    9:3       8

2. RADNIČKI             3    2    1    8:3       7

3. VA 014                 3    1    2    4:8       2

4. SPARTAK             3    0    3    2:9       1

 

II GRUPA – VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VGSK, VELIKO GRADIŠTE):

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – MLADOST (VRANJE)  3:1 (21:25, 27:25, 25:19, 25:14)

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN (BAČ)  3:0 (25:13, 25:11, 25:11)

 

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – MLADOST (VRANJE)  3:1 (18:25, 25:16, 25:21, 25:18)

VGSK (VELIKO GRADIŠTE) – PARTIZAN (BAČ)  3:0 (25:13, 25:17, 25:15)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

MLADOST (VRANJE) – PARTIZAN (BAČ)  3:0 (25:16, 25:13, 25:22)

CRVENA ZVEZDA – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)   3:0 (28:26, 25:14, 25:17)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA       3    3    0    9:1       9

2. VGSK                        3    2    1    6:4       6

3. MLADOST                  3    1    2    5:6       3

4. PARTIZAN                  3    0    3    0:9       0

 

III GRUPA – GORNJI MILANOVAC (DVORANA “BREZA”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK METALAC TAKOVO, GORNJI MILANOVAC):

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – TEHNIČAR (KRALJEVO)  3:0 (25:21, 25:17, 25:23)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – RODA (BEOGRAD)  3:0 (25:14, 25:15, 25:13)

2. KOLO:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – TEHNIČAR (KRALJEVO)  3:0 (25:8, 25:18, 25:20)

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – RODA (BEOGRAD)  3:2 (25:15, 14:25, 25:18, 20:25, 15:12)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

RODA (BEOGRAD) – TEHNIČAR (KRALJEVO)  3:1 (25:23, 20:25, 25:14, 25:14)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)  3:0 (25:13, 25:15, 25:16)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME        3    3    0    9:0       9

2. METALAC TAKOVO             3    2    1    6:5       5

3. RODA                                 3    1    2    5:7       4

4. TEHNIČAR                          3    0    3    1:9       0

 

IV GRUPA – SREMSKA MITROVICA (SALA SREDNJE ŠKOLE “VELJKO VLAHOVIĆ”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SREM ITON, SREMSKA MITROVICA):

SUBOTA, 09. MART:

1. KOLO:

BLOK AUT (BEOGRAD) – SREM ITON (SREMSKA MITROVICA)  3:1 (25:23, 25:18, 16:25, 25:19)

SPARTAK (LJIG) – MILENIJUM (NIŠ)  3:0 (25:15, 25:16, 25:17)

2. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – BLOK AUT (BEOGRAD)  3:2 (26:24, 19:25, 22:25, 26:24, 18:16)

SREM ITON (SREMSKA MITROVICA) – MILENIJUM (NIŠ)  3:0 (25:13, 25:20, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 10. MART:

BLOK AUT (BEOGRAD) – MILENIJUM (NIŠ)  3:0 (25:23, 25:20, 25:20)

SREM ITON (SREMSKA MITROVICA) – SPARTAK (LJIG)  3:0 (25:21, 25:19, 25:16)

 

TABELA:

1. BLOK AUT           3    2    1    8:4       7

2. SREM ITON         3    2    1    7:3       6

3. SPARTAK            3    2    1    6:5       5

4. MILENIJUM          3    0    3    0:9       0

Pročitano 1617 puta