Kup Srbije za seniore 2012-2013.

 

 

 FINALE
 DVORANA "PENDIK", NOVI PAZAR

24.02.

Sudije

Crvena zvezda (Beograd) - Radnički (Kragujevac)  3:1 (25-22, 18-25, 25-22, 27-25)

D. Ćuk i V. Simonović

   
   LogoKupSrbije260x260
POLUFINALE

23.02.

Sudije

23.02.

Sudije

Novi Pazar Junior (Novi Pazar) - Crvena zvezda (Beograd)  0:3 (12-25, 15-25, 13-25)

V. Simonović i I. Lazarević

Vojvodina NS Seme (Novi Sad) - Radnički (Kragujevac)  1:3 (25-20, 19-25, 20-25, 17-25)

G. Gradinski i D. Ćuk

 

 
 Četvrtfinale (dve utakmice)
 PANČEVO (DVORANA "STRELIŠTE") I NOVI SAD (DVORANA SPC "VOJVODINA")
25.12.  Borac (Starčevo) - Vojvodina NS Seme (Novi Sad)   1:3 (18-25, 18-25, 25-19, 17-25)
     
 Sudije  I. Miljković i S. Zotović
     
28.12.  Vojvodina NS Seme (Novi Sad) - Borac (Starčevo)   3:0 (25-20, 25-17, 25-17)
     
 Sudije  D. Rogić i R.Leko      
 KLADOVO (DVORANA "JEZERO") I KRAGUJEVAC (DVORANA "JEZERO")
 25.12.  Đerdap (Kladovo) - Radnički (Kragujevac)   0:3 (21-25, 15-25, 19-25)
     
 Sudije  G. Gradinski i D. Rogić
     
 28.12.  Radnički (Kragujevac) - Đerdap (Kladovo)   3:0 (26-24, 25-19, 25-21)
     
 Sudije  M. Janković i I. Miljković        
 KLEK (DVORANA  "MILOŠ GRBIĆ") I NOVI PAZAR (DVORANA "PENDIK")
 25.12.  Klek Srbijašume - Novi Pazar Junior   1:3 (17-25, 25-16, 19-25, 20-25)
     
 Sudije  N. Davidović i V. Cvetković
     
 28.12.  Novi Pazar Junior - Klek Srbijašume   3:0 (25-13, 25-18, 25-21)
     
 Sudije  A. Petrović i T. Popović        
 SUBOTICA (DVORANA "DUDOVA ŠUMA") I BEOGRAD (SC "ŠUMICE")
 26.12.  Spartak (Subotica) - Crvena zvezda (Beograd)   1:3 (25-23, 18-25, 16-25, 11-25)
     
 Sudije  B. Kolarević i A. Popović
     
 28.12.  Crvena zvezda (Beograd) - Spartak (Subotica)   3:0 25-23, 18-25, 16-25, 11-25)
     
 Sudije  S. Simić i D. Ćuk        
 Osmina finala (jedna utakmica)
 KLEK (DVORANA "MILOŠ GRBIĆ"):
27.10.  Klek Srbijašume (Klek) - Partizan Termoelektro (Beograd) 3:1 (25-17, 25-22, 22-25, 26-24)
     
 Sudije  D. Ćuk i D. Rogić
     
 SUBOTICA (DVORANA "DUDOVA ŠUMA")
 27.10.  Spartak (Subotica) - Železničar (Beograd) 3:0 (25-22, 25-15, 25-18)
     
 Sudije  B. Kolarević i R. Leko
     
 MLADENOVAC (SC "LJUBOMIR IVANOVIĆ GEDŽA")
 27.10.  Mladenovac - Vojvodina NS Seme (Novi Sad) 0:3 (17-25, 17-25, 15-25)
     
 Sudije  I. Miljković i V. Cvetković
     
 PANČEVO (DVORANA SC "STRELIŠTE")
 28.10.  Borac (Starčevo) - Spartak (Ljig) 3:1 (25-18, 21-25, 25-18, 25-23)
     
 Sudije  A. Popović i Z. Radovanović
     
 KLADOVO (DVORANA SC "JEZERO")
 28.10.  Đerdap (Kladovo) - Ribnica (Kraljevo) 3:0 (25-18, 25-18, 25-21)
     
 Sudije  P. Balandžić i N. Davidović
     
 STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA)
 28.10.  Jedinstvo (S. Pazova) - Crvena zvezda (Beograd)  0:3 (19-25, 18-25, 21-25)
     
 Sudije  I. Lazarević i V. Cvetković
     
 JAGODINA (DVORANA "JASA")
 28.10.  Jagodina - Radnički (Kragujevac) 0:3 (20-25, 25-27, 15-25)
     
 Sudije  D. Rogić i V. Milošević
     
 NOVI PAZAR (DVORANA "PENDIK")
 28.10.  Novi Pazar Junior (N. Pazar) - Mladi Radnik (Požarevac) 3:2 (23-25, 24-26, 25-21, 25-20, 15-13)
     
 Sudije  A. Petrović i T. Popović
     
Pročitano 1785 puta