Kup Srbije za seniore 1990-2010.

 

45. KUP SRBIJE 2009/2010.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (27. I 28. FEBRUAR):

FINALE – 28. FEBRUAR:

NIS VOJVODINA – RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC  3:0 (25:23, 25:16, 25:19)

NIS VOJVODINA, NOVI SAD: ARSENIJE MUTAPČIJA, GORAN ŠKUNDRIĆ, BORISLAV PETROVIĆ, DANILO MIROSAVLJEVIĆ, MILOŠ VEMIĆ, MARKO IVOVIĆ, GABRIJEL RADIĆ, LUKA ČUBRILO, MILIJA MRDAK, NIKOLA JOVOVIĆ, MILORAD KAPUR. TRENERI: NIKOLA SALATIĆ I STRAHINJA KOZIĆ.

RADNIČKI KREDI BANKA, KRAGUJEVAC: ZORAN JOVANOVIĆ, DUŠAN PETKOVIĆ, IGOR JOVANOVIĆ, NEMANJA RADOVIĆ, ILIJA IVOVIĆ, KONSTANTIN ČUPKOVIĆ, MILAN ILIĆ, JANKO IVOVIĆ, VLADIMIR ČEDIĆ, MARKO MAKSIMOVIĆ, SRĐAN PANTELIĆ, NEMANJA STEVANOVIĆ. TRENERI: SLOBODAN KOVAČ I DEJAN MATIĆ.

 

POLUFINALE – 27. FEBRUAR:

NIS VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA  3:1 (25:19, 25:23, 22:25, 25:21)

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – PARTIZAN  3:2 (22:25, 25:8, 25:15, 17:25, 15:13)

 

ČETVRTFINALE:

PUTEVI IVANJICA – CRVENA ZVEZDA   0:3 (15:25, 21:25, 17:25)

CRVENA ZVEZDA – PUTEVI IVANJICA   3:0 (25:16, 26:24, 25:16)

 

SMEDEREVO – RADNIČKI KREDI BANKA, KRAGUJEVAC   0:3 (20:25, 10:25, 13:25)

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – SMEDEREVO    3:2 (25:10, 18:25, 19:25, 25:18, 15:7)

 

MLADI RADNIK POŽAREVAC – NIS VOJVODINA    2:3 (19:25, 25:18, 25:22, 20:25, 14:16)

NIS VOJVODINA – MLADI RADNIK POŽAREVAC    3:0 (25:21, 25:16, 31:29)

 

PARTIZAN – RIBNICA    1:3 (22:25, 26:24, 19:25, 13:25)

RIBNICA – PARTIZAN    0:3 (23:25, 23:25, 21:25)

 

OSMINA FINALA:

PUTEVI IVANJICA – BORAC STARČEVO   3:0 (25:23, 25:22, 25:14)

BAVANIŠTE – RIBNICA KRALJEVO   0:3 (22:25, 18:25, 21:25)

ŽELEZNIČAR BEOGRAD – PARTIZAN  0:3 (24:26, 22:25, 17:25)

JEDINSTVO S.PAZOVA – MLADI RADNIK POŽAREVAC  0:3 (22:25, 17:25, 23:25)

GIK BANAT KLEK – NIS VOJVODINA   2:3 (25:19, 17:25, 20:25, 26:24, 11:15)

NOVI PAZAR JUNIOR – RADNIČKI KG  0:3 (15:25, 19:25, 22:25)

SPARTAK LJIG – CRVENA ZVEZDA   2:3 (16:25, 18:25, 25:22, 25:23, 11:15)

 

Smederevo se direktno plasiralo u četfvrtfinale.

 

 

44. KUP SRBIJE 2008/2009.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (28. FEBRUAR I 01. MART):

FINALE – 01. MART:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI KREDI BANKA KG  3:2 (34:36, 14:25, 25:19, 25:20, 15:9)

CRVENA ZVEZDA: MILAN ZINDOVIĆ, NEMANJA STEFANOVIĆ, JOVAN ĆULAFIĆ, MIHAJLO PAJIĆ, NEVEN MAJSTOROVIĆ, MLADEN BOJOVIĆ, STEFAN ILIĆ, MILOŠ TERZIĆ, TOMISLAV DOKIĆ, MILAN RAŠIĆ, MIHAJLO MITIĆ, FILIP VUJIĆ. TRENERI: ŽELJKO BULATOVIĆ I DUŠKO NIKOLIĆ.

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC: OGNJEN DUDUJ, NEMANJA RADOVIĆ, IGOR JOVANOVIĆ, NENAD SIMEUNOVIĆ, BOJAN PEROVIĆ, ILIJA IVOVIĆ, HARI NAKOVSKI, MILAN ILIĆ, VLADIMIR ČEDIĆ, NEMANJA STEVANOVIĆ, NIKOLA GJORGIJEV, SRĐAN PANTELIĆ. TRENERI: SLOBODAN KOVAČ I DEJAN MATIĆ.

 

POLUFINALE –  28. FEBRUAR:

RADNIČKI KREDI BANKA KG – NIS VOJVODINA  3:2 (26:24, 18:25, 29:31, 25:19, 15:8)

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN  3:0 (25:20, 25:21, 25:13)

 

ČETVRTFINALE:

BAVANIŠTE – NIS VOJVODINA    0:3 (12:25, 11:25, 23:25)

NIS VOJVODINA – BAVANIŠTE    3:1 (25:15, 25:21, 24:26, 25:15)

 

BORAC PETROHEMIJA STARČEVO – RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC  0:3 (16:25, 26:28, 13:25)

RADNIČKI KREDI BANKA KRAGUJEVAC – BORAC PETROHEMIJA STARČEVO  3:0 (25:13, 25:19, 25:15)

 

SPARTAK LJIG – PARTIZAN  1:3 (23:25, 21:25, 25:21, 22:25)

PARTIZAN – SPARTAK LJIG  3:1 (25:10, 25:21, 22:25, 25:21)

 

RIBNICA – CRVENA ZVEZDA     1:3 (34:36, 18:25, 25:15, 19:25)

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA     3:2 (22:25, 21:25, 25:21, 25:22, 17:15)

 

OSMINA FINALA:

BORAC PETROHEMIJA STARČEVO – SPARTAK SUBOTICA   3:0 (25:16, 25:18, 25:12)

JAGODINA – RIBNICA  1:3 (12:25, 13:25, 25:18, 20:25)

BAVANIŠTE – VGSK VELIKO GRADIŠTE  3:1 (25:20, 23:25, 25:18, 25:20)

PRO TENT OBRENOVAC – RADNIČKI KREDI BANKA KG  0:3 (25:27, 22:25, 25:27)

PUTEVI IVANJICA – PARTIZAN   0:3 (20:25, 19:25, 21:25)

SMEDEREVO – CRVENA ZVEZDA   0:3 (18:25, 16:25, 16:25)

SPARTAK LJIG – MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:2 (25:15, 25:18, 16:25, 17:25, 15:13)

OBILIĆ BEOGRAD – NIS VOJVODINA  2:3 (17:25, 20:25, 25:21, 25:13, 10:15)

 

 

43. KUP SRBIJE 2007/2008.

FINALNI TURNIR – KRAGUJEVAC (01. I 02. MART):

FINALE – 02. MART:

RADNIČKI KOMBANK KRAGUJEVAC – RIBNICA  3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

RADNIČKI KOMBANK KRAGUJEVAC: DINO RADIVOJEVIĆ, JASMIN HADŽIFEJZOVIĆ, MIRKO RISTOVIĆ, VLADAN ALEKSIĆ, MILAN MIJALKOVIĆ, HARI NAKOVSKI, MILAN ILIĆ, ILIJA IVOVIĆ, VLADIMIR ČEDIĆ, NEMANJA STEVANOVIĆ, NIKOLA GJORGIJEV, SRĐAN PANTELIĆ. TRENERI: SLOBODAN GALEŠEV I BRANKO KOVAČEVIĆ.

RIBNICA KRALJEVO: RADOVAN GAVRILOVIĆ, MLADEN BOJOVIĆ, VLADIMIR USILJANIN, PREDRAG BIĆANIN, DUŠAN LAZAREVIĆ, NENAD POPADIĆ, VLADIMIR JOVIĆ, IVAN BOROVNJAK, ALEKSANDAR SIMEUNOVIĆ, SLOBODAN MILOVANOVIĆ, MIRKO RADEVIĆ, GORAN PLJAKIĆ. TRENERI: DRAGAN ĐORĐEVIĆ I NENAD DIMIĆ.

 

POLUFINALE – 01. MART:

RADNIČKI KOMBANK KRAGUJEVAC – CRVENA ZVEZDA  3:1 (25:18, 22:25, 29:27, 25:22)

RIBNICA – MLADI RADNIK POŽAREVAC  3:1 (22:25, 25:16, 25:22, 25:19)

 

ČETVRTFINALE:

PARTIZAN – RADNIČKI KOMBANK, KRAGUJEVAC   1:3 (25:23, 23:25, 18:25, 15:25)

RADNIČKI KOMBANK KRAGUJEVAC – PARTIZAN    3:0 (25:16, 25:16, 25:23)

 

NIŠ – CRVENA ZVEZDA    0:3 (16:25, 12:25, 17:25)

CRVENA ZVEZDA – NIŠ    3:0 (25:16, 25:15, 25:15)

 

VGSK VELIKO GRADIŠTE – MLADI RADNIK POŽAREVAC   1:3 (23:25, 25:19, 20:25, 21:25)

MLADI RADNIK POŽAREVAC – VGSK VELIKO GRADIŠTE   3:1 (25:19, 23:25, 25:10, 25:19)

 

BORAC STARČEVO – RIBNICA   0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

RIBNICA – BORAC STARČEVO   3:1 (25:11, 19:25, 25:17, 25:21)

 

OSMINA FINALA:

GIK BANAT KLEK – RIBNICA  1:3 (19:25, 21:25, 25:18, 22:25)

BAVANIŠTE – RADNIČKI KOMBANK KRAGUJEVAC    0:3 (20:25, 23:25, 24:26)

OBILIĆ BEOGRAD – MLADI RADNIK POŽAREVAC      0:3 (24:26, 22:25, 15:25)

SMEDEREVO – PARTIZAN   1:3 (18:25, 25:23, 15:25, 23:25)

NIŠ – BANAT VRŠAC  3:0 (25:20, 25:16, 25:10)

BORAC STARČEVO – SPARTAK SUBOTICA  3:1 (25:22, 25:23, 13:25, 25:23)

DINAMO PANČEVO – CRVENA ZVEZDA   0:3 (21:25, 19:25, 18:25)

VGSK VELIKO GRADIŠTE – NIS VOJVODINA   3:1 (25:22, 24:26, 27:25, 25:13)

 

 

42. KUP SRBIJE 2006/2007.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (24. I 25. MART):

FINALE: 25. MART:

VOJVODINA NOVOLIN – MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:0 (25:16, 25:22, 25:19)

VOJVODINA NOVOLIN NOVI SAD: MARKO SAMARDŽIĆ, GORAN ŠKUNDRIĆ, SRĐAN JOVANOVIĆ, BORISLAV PETROVIĆ, MILOŠ VEMIĆ, KONSTANTIN ČUPKOVIĆ, MARKO PODRAŠČANIN, ŽARKO KISIĆ, ZORAN JOVANOVIĆ, VLADIMIR JEKIĆ, DARKO BOJKOVIĆ, ARSENIJE MUTAPČIJA. TRENERI: RADOVAN DABIĆ I NIKOLA SALATIĆ.

MLADI RADNIK POŽAREVAC: DUŠAN PAJIĆ, STEFAN ILIĆ, NEMANJA PETRIĆ, MIHAJLO PAJIĆ, DARKO FILIPAŠ, MILOŠ STEVANOVIĆ, DRAGAN SPASOJEVIĆ, NIKOLA VASIĆ, IVAN ILIĆ, VLADIMIR DUDIĆ, BORISLAV PANTIĆ, RADOVAN GAVRILOVIĆ. TRENERI: RADOMIR VELIČKOVIĆ I ALEKSANDAR RAJČIĆ.

 

POLUFINALE – 24. MART:

VOJVODINA NOVOLIN – RADNIČKI KRAGUJEVAC  3:2 (25:19, 18:25, 25:27, 25:17, 15:11)

MLADI RADNIK POŽAREVAC – SPARTAK SUBOTICA   3:2 (34:32, 25:18, 20:25, 23:25, 15:13)

 

ČETVRTFINALE:

PARTIZAN – VOJVODINA NOVOLIN             1:3 (25:21, 20:25, 23:25, 20:25)

VOJVODINA NOVOLIN – PARTIZAN             3:0 (25:12, 25:17, 25:23)

 

SPARTAK SUBOTICA – RIBNICA GRAĐEVINAR    3:1 (24:26, 25:19, 25:16, 25:20)

RIBNICA GRAĐEVINAR – SPARTAK SUBOTICA    2:3 (25:16, 21:25, 25:23, 26:28, 10:15)

 

BAVANIŠTE – MLADI RADNIK POŽAREVAC       2:3 (20:25, 25:19, 25:23, 24:26, 14:16)

MLADI RADNIK POŽAREVAC – BAVANIŠTE       3:0 (25:20, 25:19, 25:18)

 

RADNIČKI KRAGUJEVAC – CRVENA ZVEZDA      3:1 (25:23, 13:25, 25:20, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI KRAGUJEVAC      1:3 (21:25, 25:22, 22:25, 16:25)

 

OSMINA FINALA:

BANAT VRŠAC – PARTIZAN   0:3 (21:25, 19:25, 23:25)

PUTEVI IVANJICA – MLADI RADNIK POŽAREVAC  0:3 (18:25, 16:25, 22:25)

BAVANIŠTE – SMEDEREVO  3:2 (23:25, 26:28, 25:20, 25:19, 15:10)

SPARTAK SUBOTICA – OBILIĆ BEOGRAD  3:0 (25:20, 25:22, 25:14)

 

U četvrtfinale Kupa Srbije direktno su se plasirali Vojvodina Novolin, Crvena zvezda, Ribnica Građevinar i Radnički iz Kragujevca.

 

 

41. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2005.

FINALNI TURNIR – BUDVA (25. I 26. DECEMBAR):

FINALE – 26. DECEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA  3:0 (25:21, 25:16, 25:23)

VOJVODINA NOVOLIN NOVI SAD: MARKO SAMARDŽIĆ, DARKO FILIPAŠ, BRANIMIR PERIĆ, DEJAN BOJOVIĆ, BORISLAV PETROVIĆ, JOVAN ŠAJNBERGER, MILOŠ VEMIĆ, BRANKO ROLJIĆ, MARKO PODRAŠČANIN, ŽARKO KISIĆ, ZORAN JOVANOVIĆ, MARKO NARANČIĆ. TRENERI: RADOVAN DABIĆ I NIKOLA SALATIĆ.

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA PODGORICA: IVAN STELJIĆ, ANĐELKO DANGUBIĆ, VLADIMIR RAKIĆ, IVICA JEVTIĆ, IVAN RAŠOVIĆ, SAŠA STAROVIĆ, IVAN ILIĆ, ALEKSANDAR MILIVOJEVIĆ, MARKO ZLATIĆ, NEMANJA DUKIĆ, MILOŠ ĆULAFIĆ. TRENERI: IGOR KOLAKOVIĆ I SRĐAN POPOVIĆ.

 

POLUFINALE – 25. DECEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – BUDVANSKA RIVIJERA 3:2 (19:25, 25:20, 18:25, 25:17, 15:9)

VOJVODINA NOVOLIN – CRVENA ZVEZDA  3:2 (25:17, 28:26, 23:25, 22:25, 17:15)

 

ČETVRTFINALE:

OBILIĆ BEOGRAD – BUDVANSKA RIVIJERA    0:3 (16:25, 18:25, 17:25)

BUDVANSKA RIVIJERA – OBILIĆ BEOGRAD    3:1 (23:25, 25:16, 25:21, 25:16)

 

RADNIČKI KRAGUJEVAC – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA  2:3 (25:23, 18:25, 21:25, 25:22, 12:15)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – RADNIČKI KRAGUJEVAC  3:0 (25:17, 25:13, 28:26)

 

RIBNICA GRAĐEVINAR – CRVENA ZVEZDA    1:3 (30:32, 19:25, 25:21, 17:25)

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA GRAĐEVINAR    3:0 (25:18, 25:23, 25:19)

 

BAVANIŠTE – VOJVODINA NOVOLIN    0:3 (24:26, 14:25, 20:25)

VOJVODINA NOVOLIN – BAVANIŠTE    3:0 (25:14, 26:24, 25:19)

 

OSMINA FINALA:

SPARTAK SUBOTICA – VOJVODINA NOVOLIN   0:3 (15:25, 17:25, 23:25)

BORAC NIS RNP STARČEVO – BUDVANSKA RIVIJERA   0:3 (20:25, 25:27, 23:25)

VGSK VELIKO GRADIŠTE – RIBNICA GRAĐEVINAR   0:3 (30:32, 23:25, 13:25)

OBILIĆ BEOGRAD – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:1 (23:25, 28:26, 25:21, 26:24)

BAVANIŠTE – SMEDEREVO   3:1 (24:26, 25:14, 27:25, 25:19)

PARTIZAN – RADNIČKI KRAGUJEVAC   2:3 (25:21, 19:25, 25:18, 11:25, 12:15)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA II – CRVENA ZVEZDA   0:3 (24:26, 21:25, 19:25)

PUTEVI IVANJICA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA  0:3 (25:22, 25:19, 25:15)

 

 

40. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2004.

FINALNI TURNIR – BUDVA (21. I 22. DECEMBAR):

FINALE – 22. DECEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – BUDVANSKA RIVIJERA   3:2 (25:18, 24:26, 25:19, 20:25, 15:10)

VOJVODINA NOVOLIN NOVI SAD: ĐORĐE ĐURIĆ, MILOŠ ATELJEVIĆ, BRANIMIR PERIĆ, ĐULA MEŠTER, STARHINJA KOZIĆ, MILAN JURIŠIĆ, BRANKO ROLJIĆ, MARKO PODRAŠČANIN, VASA MIJIĆ, ZORAN JOVANOVIĆ, DRAGAN RISTIĆ. TRENERI: RADOVAN DABIĆ I NIKOLA SALATIĆ.

BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA: TOMAS KALNINŠ, HAMZA ZATRIĆ, DUŠAN LAZIĆ, RADOMIR MIJOVIĆ, LUKA ŠULJAGIĆ, DANAIL MIHAJLOV, MILOŠ NIKIĆ, NIKOLA ROSIĆ, JOVAN ĆULAFIĆ, HRISTO MODEV, MILOŠ MAROVIĆ, ZLATKO MAROVIĆ. TRENERI: CVETKO PAJKOVIĆ I PREDRAG ILIĆ.

 

POLUFINALE – 21. DECEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (29:31, 25:23, 25:16, 25:20)

VOJVODINA NOVOLIN – RIBNICA GRAĐEVINAR   3:1 (24:26, 25:18, 25:17, 25:16)

 

ČETVRTFINALE:

BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC – CRVENA ZVEZDA    1:3 (26:28, 18:25, 25:23, 15:25)

CRVENA ZVEZDA – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC    3:0 (25:20, 25:20, 25:21)

 

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – BUDVANSKA RIVIJERA 3:2 (23:25, 21:25, 25:18, 25:22, 15:8)

BUDVANSKA RIVIJERA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA 3:1 (25:22, 25:23, 21:25, 27:25)

 

RIBNICA GRAĐEVINAR – PARTIZAN   3:0 (25:22, 25:22, 25:19)

PARTIZAN – RIBNICA GRAĐEVINAR   1:3 (22:25, 16:25, 25:18, 22:25)

 

PUTEVI IVANJICA – VOJVODINA NOVOLIN    0:3 (19:25, 21:25, 16:25)

VOJVODINA NOVOLIN – PUTEVI IVANJICA    3:0 (25:19, 25:16, 25:20)

 

OSMINA FINALA:

RADNIČKI KRAGUJEVAC – VOJVODINA NOVOLIN   0:3 (15:25, 23:25, 20:25)

LUKA BAR – BUDVANSKA RIVIJERA  0:3 (16:25, 22:25, 18:25)

BANAT VRŠAC – PARTIZAN   1:3 (23:25, 27:29, 25:17, 22:25)

BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA   1:3 (25:21, 22:25, 16:25, 12:25)

SREM SIMEX S.MITROVICA – RIBNICA GRAĐEVINAR   2:3 (19:25, 25:19, 25:23, 23:25, 9:15)

SMEDEREVO – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   1:3 (19:25, 16:25, 37:35, 13:25)

BORAC NIS RNP STARČEVO – PUTEVI IVANJICA   0:3 (16:25, 13:25, 25:27)

VGSK VELIKO GRADIŠTE – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   1:3 (20:25, 22:25, 25:20, 32:34)

 

 

39. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2003.

FINALNI TURNIR – BUDVA (26. I 27. DECEMBAR):

FINALE – 27. DECEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – CRVENA ZVEZDA            3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:20)

VOJVODINA NOVOLIN NOVI SAD: SLOBODAN BOŠKAN, MILOŠ ATELJEVIĆ, BRANIMIR PERIĆ, ĐULA MEŠTER, STRAHINJA KOZIĆ, MILAN JURIŠIĆ, NIKOLA ROGANOVIĆ, BRANKO ROLJIĆ, GABRIJEL RADIĆ, VASA MIJIĆ, NENAD SIMEUNOVIĆ, GORAN MARIĆ. TRENERI: RADOVAN DABIĆ I NIKOLA SALATIĆ.

CRVENA ZVEZDA: NIKOLA KOVAČEVIĆ, NENAD MILETIĆ, VLADO PETKOVIĆ, DEJAN BOJOVIĆ, DEJAN BRĐOVIĆ, MARKO TOMIĆ, VLADIMIR RAKIĆ, MARKO SAMARDŽIĆ, MARKO PEROŠ, GORAN IVKOVIĆ, SINIŠA GAVRANČIĆ, DEJAN RADIĆ. TRENERI: ŽELJKO BULATOVIĆ I BRANKO KOVAČEVIĆ.

 

POLUFINALE – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SI & SI BUDVANSKA RIVIJERA   3:2 (21:25, 25:17, 23:25, 25:20, 15:6)

VOJVODINA NOVOLIN – PARTIZAN   3:0 (25:22, 25:15, 25:16)

 

ČETVRTFINALE:

SMEDEREVO – CRVENA ZVEZDA    0:3 (19:25, 21:25, 19:25)

CRVENA ZVEZDA – SMEDEREVO    3:1 (25:14, 25:10, 22:25, 25:19)

 

BAMBI MLADI RADNIK PO – SI&SI BUDVANSKA RIVIJERA 3:2 (22:25, 25:22, 25:23, 16:25, 15:12)

SI&SI BUDVANSKA RIVIJERA – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

 

PARTIZAN – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   3:1 (25:21, 21:25, 25:19, 25:23)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – PARTIZAN   3:2 (25:19, 25:27, 23:25, 31:29, 16:14)

 

RIBNICA – VOJVODINA NOVOLIN    0:3 (16:25, 16:25, 23:25)

VOJVODINA NOVOLIN – RIBNICA    3:0 (25:20, 25:20, 26:24)

 

OSMINA FINALA:

BORAC NIS RNP STARČEVO – CRVENA ZVEZDA GALAX   1:3 (18:25, 22:25, 31:29, 17:25)

BEOGRAD – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   0:3 (12:25, 19:25, 20:25)

RIBNICA – PUTEVI IVANJICA   3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:19)

BANAT VRŠAC – VOJVODINA NOVOLIN   0:3 (17:25, 10:25, 19:25)

RADNIČKI KRAGUJEVAC – SI & SI BUDVANSKA RIVIJERA  0:3 (14:25, 22:25, 20:25)

ŽELEZNIČAR BEOGRAD – SMEDEREVO  1:3 (16:25, 20:25, 25:23, 19:25)

NIŠ – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   0:3 (1:25, 15:25, 14:25)

LUKA BAR – PARTIZAN   0:3 (24:26, 16:25, 17:25)

 

 

38. KUP JUGOSLAVIJE 2002.

FINALNI TURNIR – BUDVA (28. I 29. DECEMBAR):

FINALE – 29. DECEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA 3:0 (26:24, 25:18, 25:15)

BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA: ČASLAV PEROŠEVIĆ, MILAN MARKOVIĆ, SINIŠA GAVRANČIĆ, DRAGAN RISTIĆ, ILIJA NIKOLIĆ, MLADEN MAJDAK, NEBOJŠA JANOVIĆ, MILOŠ ĆULAFIĆ, MILOŠ MAROVIĆ, MLADEN MATKOVIĆ, VASA MIJIĆ. TRENER: CVETKO PAJKOVIĆ I PREDRAG ILIĆ.

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA PODGORICA: IVAN STELJIĆ, IGOR ČAJIĆ, GABRIJEL RADIĆ, ANĐELKO DANGUBIĆ, VLADIMIR RACKOVIĆ, DRAGAN KOBILJSKI, IVICA JEVTIĆ, IVAN ILIĆ, NOVICA BJELICA, SRĐAN POPOVIĆ, MILENKO DANGUBIĆ. TRENERI: IGOR KOLAKOVIĆ I ZORAN VUKČEVIĆ.

 

POLUFINALE – 28. DECEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – PARTIZAN MOBTEL  3:0 (25:21, 25:13, 25:16)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – VOJVODINA NOVOLIN  3:2 (25:17, 21:25, 25:18, 23:25, 15:13)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – SMEDEREVO (22–24. NOVEMBAR):

1. KOLO – 22. NOVEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC  3:1 (25:18, 23:25, 25:18, 25:12)

VOJVODINA NOVOLIN – SMEDEREVO  3:0 (25:22, 25:22, 25:16)

2. KOLO – 23. NOVEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – VOJVODINA NOVOLIN   3:2 (29:27, 30:32, 25:20, 22:25, 15:13)

BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC – SMEDEREVO   3:1 (25:21, 18:25, 25:20, 25:21)

3. KOLO – 24. NOVEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – SMEDEREVO   3:0 (25:12, 25:21, 25:23)

VOJVODINA NOVOLIN – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:1 (23:25, 25:20, 25:21, 25:22)

 

TABELA:

1. BUDVANSKA RIVIJERA      3      3      0      9:3    6

2. VOJVODINA NOVOLIN       3      2      1      8:4    4

3. BAMBI MLADI RADNIK       3      1      2      5:7    2

4. SMEDEREVO                    3      0      3      1:9    0

 

II TURNIR – BEOGRAD (22–24. NOVEMBAR):

1. KOLO – 22. NOVEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – LUKA BAR  3:0 (25:14, 25:17, 25:17)

PARTIZAN MOBTEL – CRVENA ZVEZDA GALAX  3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:21)

2. KOLO – 23. NOVEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – PARTIZAN MOBTEL  3:2 (27:25, 28:26, 21:25, 23:25, 16:14)

CRVENA ZVEZDA GALAX – LUKA BAR  3:0 (25:14, 25:21, 25:17)

3. KOLO – 24. NOVEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – CRVENA ZVEZDA GALAX   3:0 (25:18, 25:22, 28:26)

PARTIZAN MOBTEL – LUKA BAR   3:0 (25:21, 25:20, 25:11)

 

TABELA:

1. BUDUĆNOST PG BANKA       3      3      0      9:2    6

2. PARTIZAN MOBTEL               3      2      1      8:4    4

3. CRVENA ZVEZDA GALAX      3      1      2      4:6    2

4. LUKA BAR                            3      0      3      0:9    0

 

 

37. KUP JUGOSLAVIJE 2001.

FINALNI TURNIR – BUDVA (28. I 29. DECEMBAR):

FINALE – 29. DECEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – VOJVODINA NOVOLIN   3:1 (17:25, 25:15, 25:20, 25:21)

BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA: ČASLAV PEROŠEVIĆ, MILAN MARKOVIĆ, DUŠAN LAZIĆ, RADOMIR MIJOVIĆ, STRAHINJA KOZIĆ, GORAN VORKAPIĆ, VADIMS KARDAŠ, DARKO TOMIĆ, MLADEN MAJDAK, NEBOJŠA JANOVIĆ, HAMZA ZATRIĆ, MILOŠ MAROVIĆ. TRENERI: VESELIN VUKOVIĆ I CVETKO PAJKOVIĆ.

VOJVODINA NOVOLIN NOVI SAD: SINIŠA GAVRANČIĆ, NOVAK STANKOVIĆ, MARKO GALEŠEV, BOJAN ĆURČIĆ, MILAN JURIŠIĆ, DRAGAN RISTIĆ, BRANKO ROLJIĆ, GABRIJEL RADIĆ, IVAN KNEŽEVIĆ, NENAD SIMEUNOVIĆ, GORAN MARIĆ, GORAN IVANKOVIĆ. TRENERI: SLOBODAN GALEŠEV I RADOVAN DABIĆ.

 

POLUFINALE – 28. DECEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – ITISON IVANJICA   3:0 (25:19, 25:20, 25:14)

VOJVODINA NOVOLIN – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:1 (25:23, 21:25, 25:23, 25:20)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – NOVI SAD (09–11. NOVEMBAR):

1. KOLO – 09. NOVEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – LUKA BAR   3:0 (25:11, 25:13, 25:10)

ITISON IVANJICA – BEOGRAD   3:0 (25:19, 25:18, 26:24)

2. KOLO – 10. NOVEMBAR:

ITISON IVANJICA – LUKA BAR   3:0 (25:14, 25:16, 25:15)

VOJVODINA NOVOLIN – BEOGRAD   3:0 (25:10, 25:21, 25:19)

3. KOLO – 11. NOVEMBAR:

BEOGRAD – LUKA BAR   3:0 (25:20, 25:15, 25:16)

VOJVODINA NOVOLIN – ITISON IVANJICA   3:0 (25:21, 25:14, 26:24)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NOVOLIN       3      3      0      9:0    6

2. ITISON IVANJICA               3      2      1      6:3    4

3. BEOGRAD                        3      1      2      3:6    2

4. LUKA BAR                        3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – BUDVA (09–11. NOVEMBAR):

1. KOLO – 09. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   3:2 (19:25, 25:22, 26:24, 22:25, 18:16)

BUDVANSKA RIVIJERA – PARTIZAN   3:1 (23:25, 25:14, 25:20, 31:29)

2. KOLO – 10. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – PARTIZAN   3:0 (26:24, 25:17, 25:20)

BUDVANSKA RIVIJERA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   3:1 (26:24, 22:25, 25:23, 25:19)

3. KOLO – 11. NOVEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – CRVENA ZVEZDA GALAX   3:0 (25:21, 25:21, 25:16)

PARTIZAN – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   3:0 (27:25, 25:22, 25:23)

 

TABELA:

1. BUDVANSKA RIVIJERA          3      3      0      9:2    6

2. CRVENA ZVEZDA GALAX       3      2      1      6:5    4

3. PARTIZAN                              3      1      2      4:6    2

4. BUDUĆNOST PG BANKA       3      0      3      3:9    0

 

 

36. KUP JUGOSLAVIJE 2000.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (22. I 23. DECEMBAR):

FINALE – 23. DECEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – PARTIZAN   3:2 (16:25, 21:25, 25:15, 25:21, 17:15)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA PODGORICA: IVAN STELJIĆ, ALEKSANDAR TOŠKOVIĆ, GORAN SLAVKOV, VLADIMIR VASOVIĆ, VLADIMIR RACKOVIĆ, MILUTIN STOJKOVIĆ, VANJA PRTENJAČA, IGOR ČAJIĆ, NENAD ĐUKIĆ, VLADIMIR ŽIVKOVIĆ, SRĐAN POPOVIĆ. TRENERI: IGOR KOLAKOVIĆ I MILAN ĐURIĆ.

PARTIZAN: IGOR MLADENOVIĆ, DEJAN JOVIĆ, NIKOLA ROSIĆ, BORIS BAKALOV, ALEKSANDAR MITROVIĆ, VLADAN ĐORĐEVIĆ, ŽARKO POPOV, MARKO VUJOVIĆ, NEMANJA BALANDŽIĆ, VLADIMIR RAKIĆ, ALEKSANDAR SPIROVSKI, MARKO ZLATIĆ. TRENERI: ŽELJKO BULATOVIĆ I DEJAN VULIĆEVIĆ.

 

POLUFINALE – 22. DECEMBAR:

PARTIZAN – VOJVODINA NOVOLIN   3:2 (27:25, 21:25, 19:25, 25:20, 15:12)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – BUDVANSKA RIVIJERA   3:1 (25:20, 27:29, 25:22, 25:18)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BUDVA (10–12. NOVEMBAR):

1. KOLO – 10. NOVEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – ELEKTROPRIVREDA CRNE GORE NIKŠIĆ   3:0 (25:9, 25:23, 25:22)

BUDVANSKA RIVIJERA – BORAC STARČEVO   3:2 (26:24, 15:25, 25:22, 22:25, 16:14)

2. KOLO – 11. NOVEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – BORAC STARČEVO   3:1 (25:23, 27:29, 25:19, 25:22)

BUDVANSKA RIVIJERA – ELEKTROPRIVREDA CRNE GORE NIKŠIĆ  3:1 (25:12, 25:17, 18:25, 25:16)

3. KOLO – 12. NOVEMBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – VOJVODINA NOVOLIN   3:1 (25:21, 19:25, 25:19, 25:22)

BORAC STARČEVO – ELEKTROPRIVREDA CRNE GORE NIKŠIĆ   3:0 (25:23, 25:15, 25:22)

 

TABELA:

1. BUDVANSKA RIVIJERA       3      3      0      9:4    6

2. VOJVODINA NOVOLIN         3      2      1      7:4    4

3. BORAC STARČEVO             3      1      2      6:6    2

4. ELEKTROPRIVREDA CG      3      0      3      1:9    0

 

II TURNIR – BEOGRAD (10–12. NOVEMBAR):

1. KOLO – 10. NOVEMBAR:

PARTIZAN – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   3:1 (20:25, 31:29, 25:19, 25:13)

MILICIONAR – CRVENA ZVEZDA GALAX   3:1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:21)

2. KOLO – 11. NOVEMBAR:

PARTIZAN – MILICIONAR    3:1 (25:17, 18:25, 25:19, 25:19)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – CRVENA ZVEZDA GALAX    3:1 (25:15, 26:28, 25:21, 31:29)

3. KOLO – 12. NOVEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – MILICIONAR   3:1 (25:22, 27:29, 31:29, 25:22)

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA GALAX   3:1 (25:21, 31:29, 21:25, 25:21)

 

TABELA:

1. PARTIZAN                            3      3      0      9:3    6

2. BUDUĆNOST PG BANKA     3      2      1      7:5    4

3. MILICIONAR                         3      1      2      5:7    2

4. CRVENA ZVEZDA GALAX     3      0      3      3:9    0

 

 

35. KUP JUGOSLAVIJE 1999.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (17. I 18. DECEMBAR):

FINALE – 18. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA   3:2 (38:36, 28:26, 14:25, 23:25, 20:18)

CRVENA ZVEZDA GALAX: MITKO BOŽILOV, PREDRAG BRANKOVIĆ, MILAN VASIĆ, ŽELJKO TANASKOVIĆ, JOVAN VUKANOVIĆ, MILUTIN STOJKOVIĆ, NOVAK STANKOVIĆ, DANILO MRĐA, STOJAN KOVAČEVIĆ, DEJAN JOVIĆ, BOJAN JANIĆ, MARKO TOMIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I BRANKO KOVAČEVIĆ.

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA PODGORICA: MILAN ĐURIĆ, MILAN MARKOVIĆ, GORAN SLAVKOV, VLADIMIR VASOVIĆ, VLADIMIR RACKOVIĆ, VANJA PRTENJAČA, IGOR ČAJIĆ, NENAD ĐUKIĆ, BOJAN DROBNJAK, VLADIMIR ŽIVKOVIĆ, IVAN VUKOVIĆ, SRĐAN POPOVIĆ. TRENERI: IGOR KOLAKOVIĆ I ZORAN VUKČEVIĆ.

 

POLUFINALE – 17. DECEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – SMEDEREVO   3:2 (24:26, 25:15, 25:21, 20:25, 15:13)

CRVENA ZVEZDA GALAX – PARTIZAN   3:2 (25:27, 25:17, 25:20, 23:25, 15:11)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – SMEDEREVO (05–07. NOVEMBAR):

1. KOLO – 05. NOVEMBAR:

VOJVODINA NOVOLIN – PARTIZAN    3:0 (25:19, 25:19, 25:16)

SMEDEREVO – BUDVANSKA RIVIJERA    3:1 (17:25, 25:20, 25:20, 25:16)

2. KOLO – 06. NOVEMBAR:

PARTIZAN – SMEDEREVO   3:0 (25:22, 26:24, 25:20)

VOJVODINA NOVOLIN – BUDVANSKA RIVIJERA    3:2 (23:25, 25:20, 25:18, 23:25, 15:12)

3. KOLO – 07. NOVEMBAR:

PARTIZAN – BUDVANSKA RIVIJERA   3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 25:20)

SMEDEREVO – VOJVODINA NOVOLIN   3:0 (29:27, 25:20, 25:21)

 

TABELA:

1. SMEDEREVO                    3      2      1      6:4  4 (237:225) 1,053

2. PARTIZAN                          3      2      1      6:4  4 (224:224) 1,000

3. VOJVODINA NOVOLIN       3      2      1      6:5  4

4. BUDVANSKA RIVIJERA      3      0      3      4:9  0

 

II TURNIR – BEOGRAD (05–07. NOVEMBAR):

1. KOLO – 05. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – RIBNICA   3:0 (25:22, 25:12, 25:19)

2. KOLO – 06. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA    3:1 (25:23, 25:22, 13:25, 25:19)

3. KOLO – 07. NOVEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA – RIBNICA   3:1 (23:25, 25:21, 26:24, 25:18)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA GALAX      2      2      0      6:1    4

2. BUDUĆNOST PB                   2      1      1      4:4    2

3. RIBNICA                                2      0      2      1:6    0

 

 

34. KUP JUGOSLAVIJE 1998.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (26. I 27. DECEMBAR):

FINALE – 27. DECEMBAR:

VOJVODINA NIS RNS – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:12, 9:15, 15:5, 15:11)

VOJVODINA NIS RNS NOVI SAD: VELJKO PETKOVIĆ, VLADIMIR MLADENOVIĆ, ŽARKO PETROVIĆ, ANDRIJA GERIĆ, SLOBODAN BOŠKAN, EDIN ŠKORIĆ, SINIŠA GAVRANČIĆ, JOVAN MARKOVIĆ, DUŠAN TOJAGIĆ, DRAGAN RISTIĆ, VLADIMIR RADOVIĆ, BELA BUNFORD. TRENERI: MILORAD KIJAC I SLOBODAN GALEŠEV.

CRVENA ZVEZDA: MITKO BOŽILOV, PREDRAG BRANKOVIĆ, BOJAN KOSTANDINOVIĆ, ŽELJKO TANASKOVIĆ, JOVAN VUKANOVIĆ, MILUTIN STOJKOVIĆ, DANILO MRĐA, NOVAK STANKOVIĆ, VLADIMIR ILIĆ, DRAGAN BOGDANOVIĆ, SLAVIŠA PEROVIĆ, MARTIN STOJEV. TRENER: JOVICA CVETKOVIĆ I RATKO PAVLIČEVIĆ.

 

POLUFINALE – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:1 (15:9, 15:13, 16:17, 16:14)

VOJVODINA NIS RNS – BUDVANSKA RIVIJERA   3:0 (15:4, 15:11, 15:9)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – SMEDEREVO (24–26. SEPTEMBAR):

1. KOLO – 24. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SMEDEREVO   3:0 (15:7, 15:5, 15:8)

BUDVANSKA RIVIJERA – RIBNICA   3:0 (15:10, 17:16, 15:11)

2. KOLO – 25. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – BUDVANSKA RIVIJERA   3:1 (14:16, 15:12, 15:9, 15:6)

RIBNICA – SMEDEREVO   3:0 (15:12, 15:8, 15:12)

3. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA   3:1 (15:8, 12:15, 15:5, 15:9)

BUDVANSKA RIVIJERA – SMEDEREVO   3:0 (17:16, 15:6, 15:8)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3      3      0      9:2    6

2. BUDVANSKA RIVIJERA      3      2      1      7:3    4

3. RIBNICA                            3      1      2      4:6    2

4. SMEDEREVO                    3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – NOVI SAD (24–26. SEPTEMBAR):

1. KOLO – 24. SEPTEMBAR:

BAMBI MLADI RADNIK PO – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD   3:2 (15:7, 15:10, 9:15, 13:15, 15:9)

VOJVODINA NIS RNS – BORAC STARČEVO   3:0 (15:5, 15:12, 15:10)

2. KOLO – 25. SEPTEMBAR:

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD – BORAC STARČEVO   3:0 (15:10, 15:6, 16:14)

VOJVODINA NIS RNS – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC  3:0 (15:9, 16:14, 15:11)

3. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

VOJVODINA NIS RNS – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD   3:0 (15:8, 15:2, 15:12)

BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC – BORAC STARČEVO   3:0 (15:12, 17:16, 15:6)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NIS RNS         3      3      0      9:0    6

2. BAMBI MLADI RADNIK       3      2      1      6:5    4

3. BUDUĆNOST PGB AD        3      1      2      5:6    2

4. BORAC STARČEVO           3      0      3      0:9    0

 

 

33. KUP JUGOSLAVIJE 1997.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (12. I 13. DECEMBAR):

FINALE – 13. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN   3:2 (9:15, 13:15, 15:10, 15:4, 15:9)

CRVENA ZVEZDA: IVAN ILIĆ, BOJAN KOSTANDINOVIĆ, ŽELJKO TANASKOVIĆ, DEJAN BRĐOVIĆ, MILUTIN STOJKOVIĆ, DANILO MRĐA, NOVAK STANKOVIĆ, RAJKO JOKANOVIĆ, VLADIMIR ILIĆ, DRAGAN BOGDANOVIĆ, VLADIMIR ZEBIĆ, DUŠAN ŽEŽELJ. TRENERI: JOVICA CVETKOVIĆ I RATKO PAVLIČEVIĆ.

PARTIZAN: VANJA PRTENJAČA, VLADIMIR GAVRILOVIĆ, MARKO ZLATIĆ, VLADIMIR VASOVIĆ, VLADIMIR RACKOVIĆ, IVAN MILJKOVIĆ, BELA TRUBINT, VLADISLAV MANDIĆ, DUŠKO NIKOLIĆ, BRANISLAV MITROVIĆ, DEJAN ILIĆ, ALEKSANDAR SPIROVSKI. TRENERI: BOGDAN SRETENOVIĆ I DRAGAN BALANDŽIĆ.

 

POLUFINALE – 12. DECEMBAR:

PARTIZAN – RIBNICA  3:0 (15:11, 15:8, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NIS RNS   3:0 (15:4, 15:12, 15:7)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (24–26. OKTOBAR):

1. KOLO – 24. OKTOBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:2 (15:13, 15:13, 6:15, 11:15, 15:12)

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:7, 15:12, 15:11)

2. KOLO – 25. OKTOBAR:

BUDVANSKA RIVIJERA – PARTIZAN   3:2 (8:15, 15:9, 7:15, 15:5, 16:14)

CRVENA ZVEZDA – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC   3:1 (15:7, 5:15, 15:8, 15:10)

3. KOLO – 26. OKTOBAR:

PARTIZAN – BAMBI MLADI RADNIK POŽAREVAC    3:1 (15:13, 15:7, 8:15, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – BUDVANSKA RIVIJERA    3:0 (15:7, 15:7, 15:11)

 

TABELA:

1. PARTIZAN                          3      2      1      8:4    4

2. CRVENA ZVEZDA              3      2      1      6:4    4

3. BUDVANSKA RIVIJERA      3      2      1      6:7    4

4. BAMBI MLADI RADNIK       3      0      3      4:9    0

 

II TURNIR – NOVI SAD (24–26. OKTOBAR):

1. KOLO – 24. OKTOBAR:

VOJVODINA NIS RNS – RIBNICA   3:0 (15:2, 15:4, 15:7)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD – FUTOG   3:0 (15:10, 15:12, 15:6)

2. KOLO – 25. OKTOBAR:

VOJVODINA NIS RNS – FUTOG   3:0 (15:9, 15:3, 15:7)

RIBNICA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD   3:1 (15:10, 1:15, 15:9, 15:10)

3. KOLO – 26. OKTOBAR:

RIBNICA – FUTOG    3:0 (15:2, 15:11, 16:14)

VOJVODINA NIS RNS – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD    3:0 (17:15, 15:10, 16:14)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NIS RNS        3      3      0      9:0    6

2. RIBNICA                           3      2      1      6:4    4

3. BUDUĆNOST PB AD         3      1      2      4:6    2

4. FUTOG                             3      0      3      0:9    0

 

 

32. KUP JUGOSLAVIJE 1996.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (20. I 21. DECEMBAR):

FINALE – 21. DECEMBAR:

VOJVODINA NIS RNS – PARTIZAN   3:1 (12:15, 15:9, 15:1, 15:9)

VOJVODINA NIS RNS NOVI SAD: DEJAN MILADINOVIĆ, BRANIMIR ĐURIĆ, ĐULA MEŠTER, VELJKO PETKOVIĆ, ANDRIJA GERIĆ, DRAGAN RISTIĆ, VLADIMIR RADOVIĆ, SLOBODAN BOŠKAN, DUŠAN TOJAGIĆ, IGOR MLADENOVIĆ, DRAGAN SVETOZAREVIĆ, BELA BUNFORD. TRENERI: MILORAD KIJAC I SLOBODAN GALEŠEV.

PARTIZAN: VANJA PRTENJAČA, VLADIMIR RACKOVIĆ, MARKO ZLATIĆ, VLADIMIR VASOVIĆ, BRANISLAV MITROVIĆ, IVAN MILJKOVIĆ, BELA TRUBINT, DRAGAN KOBILJSKI, DUŠKO NIKOLIĆ, VLADIMIR GAVRILOVIĆ, DEJAN JOVIĆ, BOJAN KOSTANDINOVIĆ. TRENER: BOGDAN SRETENOVIĆ.

 

POLUFINALE – 20. DECEMBAR:

PARTIZAN – SMEDEREVO VELUR   3:2 (15:13, 15:6, 6:15, 13:15, 15:13)

VOJVODINA NIS RNS – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:4, 10:15, 15:8, 15:11)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (25–27. OKTOBAR):

1. KOLO – 25. OKTOBAR:

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA   3:1 (12:15, 15:12, 15:13, 15:8)

BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD – AVALA BUDVA   3:0 (15:13, 15:6, 15:6)

2. KOLO – 26. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD   3:0 (15:10, 15:5, 15:8)

PARTIZAN – AVALA BUDVA   3:0 (15:8, 15:10, 15:12)

3. KOLO – 27. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – AVALA BUDVA    3:0 (15:8, 15:11, 15:11)

PARTIZAN – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD    3:2 (12:15, 10:15, 15:9, 15:6, 15:12)

 

TABELA:

1. PARTIZAN                       3      3      0      9:3    6

2. CRVENA ZVEZDA           3      2      1      7:3    4

3. BUDUĆNOST PB AD       3      1      2      5:6    2

4. AVALA BUDVA                3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – KRALJEVO (25–27. OKTOBAR):

1. KOLO – 25. OKTOBAR:

VOJVODINA NIS RNS – FUTOG    3:0 (15:13, 15:4, 15:6)

SMEDEREVO VELUR – RIBNICA  3:0 (15:11, 15:12, 15:12)

2. KOLO – 26. OKTOBAR:

FUTOG – SMEDEREVO VELUR    3:1 (15:11, 15:7, 10:15, 15:9)

VOJVODINA NIS RNS – RIBNICA   3:1 (15:6, 9:15, 15:10, 15:9)

3. KOLO – 27. OKTOBAR:

RIBNICA – FUTOG    3:0 (15:6, 15:10, 15:5)

VOJVODINA NIS RNS – SMEDEREVO VELUR    3:1 (15:6, 10:15, 15:4, 16:14)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NIS RNS       3      3      0      9:2    6

2. SMEDEREVO VELUR       3      1      2      5:6    2

3. RIBNICA                           3      1      2      4:6    2

4. FUTOG                             3      1      2      3:7    2

 

 

31. KUP JUGOSLAVIJE 1995.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (14–16. DECEMBAR):

FINALE – 16. DECEMBAR:

VOJVODINA NIS RNS – PARTIZAN   3:0 (15:10, 15:8, 15:3)

VOJVODINA NIS RNS NOVI SAD: ĐORĐE ĐURIĆ, DEJAN MILADINOVIĆ, MILAN MARIĆ, ĐULA MEŠTER, STRAHINJA KOZIĆ, ANDRIJA GERIĆ, DRAGAN RISTIĆ, GORAN ĆATO, SLOBODAN BOŠKAN, VLADIMIR BATEZ, VLADIMIR GRUJESKU, VELJKO PETKOVIĆ. TRENER: MILORAD KIJAC I SLOBODAN GALEŠEV.

PARTIZAN: VANJA PRTENJAČA, VLADIMIR RACKOVIĆ, VLADISLAV MANDIĆ, VLADIMIR VASOVIĆ, DEJAN ILIĆ, BELA TRUBINT, DRAGAN KOBILJSKI, DUŠKO NIKOLIĆ, SRĐAN POPOVIĆ, GORAN VUJEVIĆ, BOJAN KOSTANDINOVIĆ. TRENER: BOGDAN SRETENOVIĆ.

 

1. KOLO – 14. DECEMBAR:

SMEDEREVO VELUR – RIBNICA     3:1 (15:3, 9:15, 15:8, 15:3)

VOJVODINA NIS RNS – PARTIZAN   3:2 (11:15, 14:16, 15:11, 15:9, 15:9)

2. KOLO – 15. DECEMBAR:

PARTIZAN – SMEDEREVO VELUR   3:2 (8:15, 7:15, 15:9, 15:3, 15:13)

VOJVODINA NIS RNS – RIBNICA      3:1 (15:13, 15:7, 12:15, 15:0)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – BEOGRAD (06–08. OKTOBAR):

1. KOLO – 06. OKTOBAR:

SMEDEREVO – RIBNICA    3:0 (15:7, 15:5, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – NIKŠIĆ VELTING    3:0 (15:4, 15:1, 15:3)

2. KOLO – 07. OKTOBAR:

RIBNICA – CRVENA ZVEZDA    3:2 (15:4, 7:15, 9:15, 15:9, 16:14)

SMEDEREVO – NIKŠIĆ VELTING    3:0 (15:10, 15:3, 15:9)

3. KOLO – 08. OKTOBAR:

RIBNICA – NIKŠIĆ VELTING    3:0 (15:5, 15:8, 15:1)

SMEDEREVO – CRVENA ZVEZDA    3:2 (11:15, 15:11, 6:15, 15:11, 15:12)

 

TABELA:

1. SMEDEREVO             3      3      0      9:2           6

2. RIBNICA                     3      2      1      6:5           4

3. CRVENA ZVEZDA       3      1      2      7:6           2

4. NIKŠIĆ VELTING         3      0      3      0:9           0

 

II TURNIR – FUTOG (06–08. OKTOBAR):

1. KOLO – 06. OKTOBAR:

FUTOG – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD    3:0 (15:9, 15:8, 15:13)

VOJVODINA NIS RNS – PARTIZAN   3:2 (15:8, 5:15, 16:14, 11:15, 15:13)

2. KOLO – 07. OKTOBAR:

VOJVODINA NIS RNS – FUTOG     3:1 (9:15, 16:14, 15:6, 17:15)

PARTIZAN – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD    3:0 (15:8, 15:9, 15:8)

3. KOLO – 08. OKTOBAR:

PARTIZAN – FUTOG     3:1 (5:15, 15:12, 15:12, 15:13)

VOJVODINA NIS RNS – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA AD    3:2 (15:10, 15:4, 7:15, 6:15, 15:8)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NIS RNS       3      3      0      9:5    6

2. PARTIZAN                        3      2      1      8:4    4

3. FUTOG                            3      1      2      5:6    2

4. BUDUĆNOST PB AD        3      0      3      2:9    0

 

 

30. KUP JUGOSLAVIJE 1994.

FINALNI TURNIR – ARANĐELOVAC (23–25. DECEMBAR):

FINALE – 25. DECEMBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – PARTIZAN    3:1 (8:15, 15:4, 15:0, 15:10)

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL NOVI SAD: ĐORĐE ĐURIĆ, VLADIMIR GRUJESKU, BRANIMIR ĐURIĆ, ĐULA MEŠTER, STRAHINJA KOZIĆ, ANDRIJA GERIĆ, DRAGAN RISTIĆ, GORAN ĆATO, SLOBODAN BOŠKAN, VLADIMIR BATEZ, DUŠAN TOJAGIĆ, DRAGAN SVETOZAREVIĆ. TRENERI: MILORAD KIJAC I SLOBODAN GALEŠEV.

PARTIZAN: VLADIMIR RACKOVIĆ, GORAN VUJEVIĆ, SRĐAN POPOVIĆ, VLADIMIR VASOVIĆ, DUŠKO NIKOLIĆ, VLADIMIR GAVRILOVIĆ, VANJA PRTENJAČA, VLADIMIR RAKIĆ, ALEKSA IVOŠEVIĆ, MILAN LAZIĆ, VLADISLAV MANDIĆ. TRENERI: BOGDAN SRETENOVIĆ.

 

POLUFINALE – 24. DECEMBAR:

PARTIZAN – SMEDEREVO   3:0 (15:8, 15:13, 15:10)

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – MLADI RADNIK–M.TURIST POŽAREVAC  3:0 (15:9, 15:10, 15:3)

 

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

SMEDEREVO – MLADI RADNIK – M. TURIST POŽAREVAC    3:2 (15:11, 8:15, 6:15, 15:8, 15:13)

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – PARTIZAN   3:0 (15:11, 15:3, 15:7)

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – POŽAREVAC (21–23. OKTOBAR):

1. KOLO – 21. OKTOBAR:

SMEDEREVO – MLADI RADNIK M. TURIST POŽAREVAC    3:1 (15:4, 15:8, 12:15, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA DD     3:2 (15:5, 14:16, 15:2, 12:15, 15:8)

2. KOLO – 22. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – SMEDEREVO    3:2 (16:14, 14:16, 9:15, 15:9, 15:11)

MLADI RADNIK M.TURIST PO – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA DD   3:0 (15:5, 15:3, 15:12)

3. KOLO – 23. OKTOBAR:

SMEDEREVO – BUDUĆNOST PODGORIČKA BANKA DD    3:2 (8:15, 16:14, 15:11, 7:15, 15:9)

MLADI RADNIK M. TURIST PO – CRVENA ZVEZDA    3:0 (16:14, 15:8, 15:12)

 

TABELA:

1. MLADI RADNIK M. TURIST     3      2      1      7:3    4

2. SMEDEREVO                       3      2      1      8:6    4

3. CRVENA ZVEZDA                 3      2      1      6:7    4

4. BUDUĆNOST PB DD             3      0      3      4:9    0

 

II TURNIR – VELIKO GRADIŠTE (21–23. OKTOBAR):

1. KOLO – 21. OKTOBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:0 (15:6, 15:5, 15:5)

PARTIZAN – VGSK BEMO VELIKO GRADIŠTE   3:0 (15:3, 17:15, 15:13)

2. KOLO – 22. OKTOBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – PARTIZAN    3:1 (9:15, 15:8, 15:6, 15:11)

VGSK BEMO V. GRADIŠTE – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:2 (4:15, 6:15, 17:15, 16:14, 15:9)

3. KOLO – 23. OKTOBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – VGSK BEMO V. GRADIŠTE   3:0 (15:4, 15:1, 15:4)

PARTIZAN – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:1 (11:15, 15:5, 15:11, 15:10)

 

TABELA:

1. VOJVODINA UI             3      3      0      9:1           6

2. PARTIZAN                    3      2      1      7:4           4

3. VGSK BEMO               3      1      2      3:8           2

4. SPARTAK AZOTARA     3      0      3      3:9           0

 

 

29. KUP JUGOSLAVIJE 1993.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (16–18. DECEMBAR):

1. KOLO – 16. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA UNION INTERNACIONAL   3:1 (16:14, 15:3, 10:15, 15:9)

PARTIZAN VOBAN – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:1 (15:10, 15:4, 11:15, 15:7)

2. KOLO – 17. DECEMBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – PARTIZAN VOBAN   3:1 (15:12, 15:3, 13:15, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:0 (15:6, 15:9, 15:9)

3. KOLO – 18. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN VOBAN    3:0 (15:6, 15:9, 15:12)

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:0 (15:8, 16:14, 15:12)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA           3      3      0      9:1    6

2. VOJVODINA UI               3      2      1      7:4    4

3. PARTIZAN VOBAN          3      1      2      4:7    2

4. SPARTAK AZOTARA       3      0      3      1:9    0

 

CRVENA ZVEZDA: VLADIMIR BATEZ, RATKO PAVLIČEVIĆ, EDIN ŠKORIĆ, ZORAN DUDIĆ, NOVAK STANKOVIĆ, MILUTIN STOJKOVIĆ, NEBOJŠA ĐENIĆ, RAJKO JOKANOVIĆ, VLADIMIR ILIĆ, VLADIMIR MLADENOVIĆ, DUŠAN ILIĆ, STOJAN KOVAČEVIĆ. TRENER: LASLO LUKAČ I PREDRAG ĐORĐEVIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI (24–26. SEPTEMBAR):

I TURNIR – BEOGRAD:

1. KOLO – 24. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK LJIG   3:0 (15:1, 15:6, 15:9)

PARTIZAN VOBAN – BUDUĆNOST PODGORICA   3:0 (15:10, 16:14, 15:2)

2. KOLO – 25. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – BUDUĆNOST PODGORICA    3:0 (15:5, 15:13, 15:9)

PARTIZAN VOBAN – SPARTAK LJIG   3:0 (15:4, 15:2, 15:2)

3. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN VOBAN   3:2 (16:17, 15:11, 15:5, 12:15, 18:16)

BUDUĆNOST PODGORICA – SPARTAK LJIG   3:0 (15:11, 16:14, 15:10)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA       3      3      0      9:2    6

2. PARTIZAN VOBAN      3      2      1      8:3    4

3. BUDUĆNOST              3      1      2      3:6    2

4. SPARTAK                   3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – NOVI SAD:

1. KOLO – 24. SEPTEMBAR:

SPARTAK AZOTARA SUBOTICA – SMEDEREVO     3:1 (12:15, 15:1, 15:8, 15:10)

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – STUDENT NIŠ     3:0 (15:2, 15:4, 15:4)

2. KOLO – 25. SEPTEMBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – SMEDEREVO    3:0 (15:7, 15:10, 15:4)

SPARTAK AZOTARA SUBOTICA – STUDENT NIŠ    3:0 (15:3, 15:0, 15:10)

3. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

VOJVODINA UNION INTERNACIONAL – SPARTAK AZOTARA SUBOTICA   3:0 (15:6, 15:3, 15:8)

SMEDEREVO – STUDENT NIŠ   3:0 (15:0, 15:8, 15:2)

 

TABELA:

1. VOJVODINA UI             3      3      0      9:0    6

2. SPARTAK AZOTARA     3      2      1      6:4    4

3. SMEDEREVO              3      1      2      4:6    2

4. STUDENT                    3      0      3      0:9    0

 

 

28. KUP JUGOSLAVIJE 1992.

FINALNI TURNIR – NOVI SAD (11–13. DECEMBAR):

1. KOLO – 11. DECEMBAR:

VOJVODINA HOLDING Š – DAFIMENT SMEDEREVO 3:0 (15:3, 15:4, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN VOBAN   3:1 (12:15, 15:12, 15:4, 15:10)

2. KOLO – 12. DECEMBAR:

VOJVODINA HOLDING Š – PARTIZAN VOBAN   3:0 (15:1, 15:9, 15:7)

CRVENA ZVEZDA – DAFIMENT SMEDEREVO   3:1 (15:12, 12:15, 17:15, 15:2)

3. KOLO – 13. DECEMBAR:

PARTIZAN VOBAN – DAFIMENT SMEDEREVO   3:1 (15:10, 15:5, 6:15, 15:9)

VOJVODINA HOLDING Š – CRVENA ZVEZDA     3:0 (15:9, 15:12, 15:5)

 

TABELA:

1. VOJVODINA HOLDING Š            3      3      0      9:0    6

2. CRVENA ZVEZDA                  3      2      1      6:5    4

3. PARTIZAN VOBAN                 3      1      2      4:7    2

4. DAFIMENT SMEDEREVO             3      0      3      2:9    0

 

VOJVODINA HOLDING Š NOVI SAD: ĐORĐE ĐURIĆ, BRANIMIR ĐURIĆ, ĐULA MEŠTER, SLOBODAN BOŠKAN, MILAN MARIĆ, DRAGAN RISTIĆ, GORAN ĆATO, NIKOLA GRBIĆ, SINIŠA RELJIĆ, DUŠAN TOJAGIĆ, DRAGAN SVETOZAREVIĆ, DARKO TANKOSIĆ. TRENERI: ZORAN GAJIĆ I MILORAD KIJAC.

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I TURNIR – NOVI SAD (09–11. OKTOBAR):

1. KOLO – 09. OKTOBAR:

VOJVODINA HOLDING Š – RIBNICA    3:0 (15:4, 15:4, 15:6)

DAFIMENT SMEDEREVO – BUDUĆNOST PODGORICA   3:1 (15:3, 15:11, 7:15, 15:13)

2. KOLO – 10. OKTOBAR:

DAFIMENT SMEDEREVO – RIBNICA   3:1 (12:15, 15:4, 15:7, 15:3)

VOJVODINA HOLDING Š – BUDUĆNOST PODGORICA    3:0 (15:3, 15:5, 15:5)

3. KOLO – 11. OKTOBAR:

BUDUĆNOST PODGORICA – RIBNICA   3:0 (16:14, 15:11, 15:6)

VOJVODINA HOLDING Š – DAFIMENT SMEDEREVO   3:1 (14:16, 15:11, 15:9, 15:5)

 

TABELA:

1. VOJVODINA HOLDING Š          3      3      0      9:1    6

2. DAFIMENT SMEDEREVO         3      2      1      7:5    4

3. BUDUĆNOST PODGORICA       3      1      2      4:6    2

4. RIBNICA                                   3      0      3      1:9    0

 

II TURNIR – BEOGRAD (09–11. OKTOBAR):

1. KOLO – 09. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – TEHNIČAR FUTOG   3:0 (15:10, 15:3, 15:10)

PARTIZAN VOBAN – AVALA BUDVA   3:0 (15:3, 15:12, 15:4)

2. KOLO – 10. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN VOBAN    3:0 (15:11, 15:9, 15:8)

AVALA BUDVA – TEHNIČAR FUTOG    3:0 (15:11, 15:3, 15:3)

3. KOLO – 11. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – AVALA BUDVA   3:2 (15:8, 15:12, 10:15, 14:16, 15:12)

PARTIZAN VOBAN – TEHNIČAR FUTOG   3:0 (15:5, 15:3, 15:1)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA         3      3      0      9:2           6

2. PARTIZAN VOBAN        3      2      1      6:3           4

3. AVALA BUDVA              3      1      2      5:6           2

4. TEHNIČAR FUTOG        3      0      3      0:9           0

 

 

27. KUP JUGOSLAVIJE 1991.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (20–22. DECEMBAR):

1. KOLO – 20. DECEMBAR:

VOJVODINA – PARTIZAN    3:2 (15:9, 2:15, 15:6, 12:15, 15:10)

CRVENA ZVEZDA – BOSNA    3:1 (14:16, 15:9, 15:5, 15:7)

2. KOLO – 21. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA   3:2 (16:14, 12:15, 5:15, 15:4, 15:13)

PARTIZAN – BOSNA   3:0 (15:4, 15:4, 15:10)

3. KOLO – 22. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN   3:2 (14:16, 15:5, 15:9, 6:15, 15:12)

VOJVODINA – BOSNA   3:0 (15:8, 15:9, 15:6)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3      3      0      9:5    6

2. VOJVODINA             3      2      1      8:5    4

3. PARTIZAN                3      1      2      7:6    2

4. BOSNA                   3      0      3      1:9    0

 

CRVENA ZVEZDA: VLADIMIR BATEZ, OLEG PAVLJUK, DARIO ĐUKIĆ, DEJAN BRĐOVIĆ, ALEKSANDAR SREBRENJIKOV, NEBOJŠA ĐENIĆ, MILUTIN STOJKOVIĆ, RAJKO JOKANOVIĆ, ALEKSA VUKSANOVIĆ, VLADIMIR MLADENOVIĆ, BOŠKO MAČUŽIĆ, DEJAN MANOJLOVIĆ. TRENER: BOGDAN SRETENOVIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI (15–17. NOVEMBAR):

I TURNIR – BEOGRAD:

1. KOLO – 15. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PRIŠTINA    3:0 (15:1, 15:12, 15:6)

BOSNA – SPARTAK SUBOTICA  3:2 (15:9, 15:7, 14:16, 13:15, 15:10)

2. KOLO – 16. NOVEMBAR:

SPARTAK SUBOTICA – PRIŠTINA   3:0 (15:2, 15:10, 15:7)

CRVENA ZVEZDA – BOSNA  3:0 (15:6, 17:15, 15:10)

3. KOLO – 17. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK SUBOTICA    3:0 (15:7, 15:8, 15:7)

BOSNA – PRIŠTINA    3:0 (15:4, 15:5, 15:3)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3      3      0      9:0    6

2. BOSNA                    3      2      1      6:5    4

3. SPARTAK                 3      1      2      5:6    2

4. PRIŠTINA                 3      0      3      0:9    0

 

II TURNIR – TETOVO:

1. KOLO – 15. NOVEMBAR:

BUDUĆNOST TITOGRAD – JUGOHROM TETOVO   3:0 (15:9, 15:10, 15:3)

2. KOLO – 16. NOVEMBAR:

PARTIZAN – JUGOHROM TETOVO   3:0 (15:9, 15:11, 15:7)

3. KOLO – 17. NOVEMBAR:

PARTIZAN – BUDUĆNOST TITOGRAD   3:2 (15:12, 12:15, 15:3, 16:17, 15:12)

 

TABELA:

1. PARTIZAN              2      2      0      6:2    4

2. BUDUĆNOST         2      1      1      5:3    2

3. JUGOHROM           2      0      2      0:6    0

 

III TURNIR – KRALJEVO:

1. KOLO – 15. NOVEMBAR:

VOJVODINA – SMEDEREVO   3:0 (15:6, 15:1, 15:10)

RIBNICA – BIHAĆ   3:0 (15:3, 15:10, 15:1)

2. KOLO – 16. NOVEMBAR:

SMEDEREVO – BIHAĆ     3:1 (15:9, 4:15, 15:6, 15:6)

VOJVODINA – RIBNICA     3:0 (15:5, 15:1, 15:10)

3. KOLO – 17. NOVEMBAR:

RIBNICA – SMEDEREVO   3:0 (15:4, 15:4, 15:7)

VOJVODINA – BIHAĆ         3:0 (15:6, 15:6, 15:10)

 

TABELA:

1. VOJVODINA         3      3      0      9:0    6

2. RIBNICA               3      2      1      6:3    4

3. SMEDEREVO       3      1      2      3:7    2

4. BIHAĆ                  3      0      3      1:9    0

 

 

26. KUP JUGOSLAVIJE 1990.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (20–22. DECEMBAR):

1. KOLO – 20. DECEMBAR:

PARTIZAN – VOJVODINA   3:1 (15:9, 11:15, 15:4, 15:13)

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:12, 15:11, 15:3)

2. KOLO – 21. DECEMBAR:

PARTIZAN – MLADOST MONTER    3:2 (15:7, 15:1, 10:15, 8:15, 15:10)

VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:5, 15:9, 15:4)

3. KOLO – 22. DECEMBAR:

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:4, 15:3, 15:9)

VOJVODINA – MLADOST MONTER    3:2 (6:15, 15:13, 15:7, 14:16, 15:10)

 

TABELA:

1. PARTIZAN                     3      3      0      9:3    6

2. VOJVODINA                  3      2      1      7:5    4

3. MLADOST MONTER      3      1      2      7:6    2

4. CRVENA ZVEZDA         3      0      3      0:9    0

 

PARTIZAN: ŽELJKO TANASKOVIĆ, ZORAN LUKOVIĆ, SABAHUDIN PELJTO, IGOR KOLAKOVIĆ, MIRKO ČULIĆ, VLADIMIR KOCIĆ, BOJAN MILIĆ, GORAN VUJEVIĆ, DRAGAN VUJOVIĆ, MIHAJLO MILUTINOVIĆ. TRENER: VLADIMIR BOGOEVSKI.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (26–28. OKTOBAR):

I GRUPA – NOVO MESTO:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – SPARTAK SUBOTICA   3:1 (16:14, 15:8, 11:15, 15:5)

PIONIR NOVO MESTO – BIHAĆ   3:0 (15:7, 15:13, 15:6)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

SPARTAK SUBOTICA – PIONIR NOVO MESTO    3:0 (15:11, 15:9, 15:10)

MLADOST MONTER ZAGREB – BIHAĆ    3:0 (15:10, 15:1, 15:8)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

BIHAĆ – SPARTAK SUBOTICA    3:1 (15:7, 15:12, 14:16, 15:9)

MLADOST MONTER ZAGREB – PIONIR NOVO MESTO    3:2 (10:15, 15:8, 16:14, 9:15, 15:10)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER    3      3      0      9:3    6

2. SPARTAK                   3      1      2      5:6    2

3. PIONIR                       3      1      2      5:6    2

4. BIHAĆ                        3      1      2      3:7    2

 

II GRUPA – OSIJEK:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

PARTIZAN – STRUMICA    3:0 (15:5, 15:4, 15:12)

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – EUROINVEST KRALJEVO   3:2 (15:9, 14:16, 14:16, 15:1, 17:16)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

PARTIZAN – EUROINVEST KRALJEVO     3:1 (9:15, 16:14, 15:6, 15:0)

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – STRUMICA         3:0 (15:5, 15:7, 15:12)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

EUROINVEST KRALJEVO – STRUMICA    3:0 (15:6, 15:3, 15:13)

PARTIZAN – ŽELJEZNIČAR OSIJEK           3:0 (15:7, 15:13, 15:8)

 

TABELA:

1. PARTIZAN                 3      3      0      9:1    6

2. ŽELJEZNIČAR           3      2      1      6:5    4

3. EUROINVEST           3      1      2      6:6    2

4. STRUMICA               3      0      3      0:9    0

 

III GRUPA – TRSTENIK:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

BOSNA SARAJEVO – PRVA PETOLETKA TRSTENIK   3:0 (15:3, 15:8, 16:14)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – BOSNA SARAJEVO   3:1 (13:15, 15:12, 15:10, 15:11)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

VOJVODINA NOVI SAD – PRVA PETOLETKA TRSTENIK   3:1 (15:4, 9:15, 15:4, 15:8)

 

TABELA:

1. VOJVODINA                2      2      0      6:2    4

2. BOSNA                       2      1      1      4:3    2

3. PRVA PETOLETKA      2      0      2      1:6    0

 

IV GRUPA – TITOGRAD:

1. KOLO – 26. OKTOBAR:

BUDUĆNOST TITOGRAD – VARDAR SKOPLJE   3:2 (13:15, 15:10, 9:15, 15:12, 15:6)

CRVENA ZVEZDA – MODRIČA   3:1 (10:15, 15:8, 15:7, 15:4)

2. KOLO – 27. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – VARDAR SKOPLJE    3:0 (15:9, 15:9, 15:8)

BUDUĆNOST TITOGRAD – MODRIČA        3:2 (15:9, 15:12, 11:15, 13:15, 16:14)

3. KOLO – 28. OKTOBAR:

VARDAR SKOPLJE – MODRIČA  3:0 (15:5, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – BUDUĆNOST PODGORICA   3:1 (13:15, 15:7, 16:14, 15:8)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3      3      0      9:2    6

2. BUDUĆNOST            3      2      1      7:7    4

3. VARDAR                   3      1      2      5:6    2

4. MODRIČA                 3      0      3      3:9    0

Pročitano 2077 puta