Kup Srbije za seniore 2010-2011.

 

FINALE 46. Kupa Srbije - 27. februar, Beograd, hala "Šumice":

Partizan - Crvena zvezda  0:3 (20:25, 24:26, 14:25)

LogoKupSrbije260x260
 
         

Polufinalni mečevi 46. Kupa Srbije - 26. februar, Beograd, hala "Šumice":

Partizan - NIS Vojvodina   3:1 (25:15, 21:25, 25:20, 25:17)
Crvena zvezda - Radnički Kredi banka   3:0 (25:20. 28:26, 25:22)

           

 

 Četvrtfinale (druge utakmice)
 Subota, 25.12.
 Novi Sad, Mala sala SPC "Vojvodina"
15.00h 
NIS Vojvodina - Niš 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
Sudije D. Rogić, S. Manojlović
Delegat Z. Aleksić
 
Nedelja, 26.12.
Beograd, Dvorana "Šumice"
14.30h  Partizan - Spartak Ljig 3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:17)
Sudije D. Jovanović, D. Ćuk
Delegat D. Tadić
     
Kragujevac, Dvorana "Jezero"
18.00h

Radnički Credy Bank - Spartak Subotica 3:0 (25:14, 25:22, 25:11)

Sudije G. Vilimanović, V. Simonović
Delegat M. Kovačević
     
Beograd, Dvorana "Šumice"
20.00h  Crvena zvezda - Jedinstvo Stara Pazova 3:0 (25:15, 25:19, 25:23)
Sudije D. Rogić, P. Balandžić
Delegat D. Ćeran
   
 Četvrtfinale (prve utakmice)
 Sreda, 22.12.
 Subotica, Dvorana "Dudova šuma"
 19.00h 
 Spartak Subotica  - Radnički Credy Bank 0:3 (13:25, 20:25, 18:25)
 Sudije  R. Leko, D. Španović
 Delegat  G. Ćato
 
 Četvrtak, 23.12.
 Ljig, Sala OŠ "Sava Kerković"
 18.00h  Spartak Ljig - Partizan 1:3 (25:17, 23:25, 16:25, 15:25)
 Sudije  I. Miljković, A.Petrović
 Delegat  Z. Murić
     
 Niš, Sala OŠ "Miroslav Antić" 
 19.00h  Niš - NIS Vojvodina 0:3 (17:25, 18:25, 12:25)
 Sudije  M. Janković, V. Cvetković
 Delegat  D. Todorović
     
 Stara Pazova, Hala sportova
 19.00h  Jedinstvo Stara Pazova - Crvena zvezda 0:3 (6:25, 18:25, 18:25)
 Sudije  Z. Bjelić, G. Gradinski
 Delegat  M. Buzadžija
   
     
 Osmina finala (jedna utakmica)
 Utorak, 09.11.
 Beograd, Dvorana SD Radnički
 16.00h 
 Železničar Beograd - Partizan 0:3 (16:25, 12:25:26:28)
 Sudije  Z. Bjelić, I. Miljković
 Delegat  Č. Nedeljković
   
 Novi Pazar, Hala sportova
 18.00h  Novi Pazar Junior - Crvena zvezda 0:3 (14:25, 23:25, 15:25)
 Sudije  G. Vilimanović, T. Popović
 Delegat  M. Kovačević
     
 Novi Sad, Mala sala SPC "Vojvodina"
 18.30.h  NIS Vojvodina - Borac Starčevo 3:0 (25:16, 25:17, 25:8)
 Sudije  A. Popović, D. Antić
 Delegat  M. Buzadžija
     
 Subotica, Dvorana "Dudova šuma"
 19.00h  Spartak - Ribnica 3:2 (25:22, 25:22, 31:33, 19:25, 15:8)
 Sudije  B. Kolarević, G. Glušac
 Delegat  D. Vitasović
     
 Kladovo, Dvorana SC "Jezero"
 20.00h  Đerdap - Radnički Credy Bank 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
 Sudije  N. Davidović, F. Vrndić
 Delegat  D. Jovičić
     
 Beograd, Dvorana SC "Vračar"
 20.30h  Obilić - Spartak Ljig 0:3 (23:25, 18:25, 12:25)
 Sudije  D. Ćuk, Đ. Stevanović
 Delegat  dr V. Ćuk
     
 Sreda, 10.11.
 Niš, Dvorana SC "Čair"
 16.30h  Niš - Smederevo 3:1 (25:21, 26:24, 20:25, 25:23)
 Sudije  V. Simonović, A. Jovanović
 Delegat  D. Ćeran
     
 Stara Pazova, Hala sportova
 20.00h  Jedinstvo - Mladi Radnik 3:2 (26:28, 25:23, 25:21, 20:25, 15:12)
 Sudije  I. Lazarević, S. Manojlović
 Delegat  D. Grbić
Pročitano 1443 puta