Kup Srbije za seniore 1980-1984.

 

XX KUP JUGOSLAVIJE 1984.

FINALNI TURNIR – KRALJEVO (21–23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – BOSNA  3:2 (15:11, 13:15, 13:15, 15:3, 15:9)

PARTIZAN – VIOR SPORT  3:0 (15:4, 15:5, 15:8)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

VIOR SPORT – BOSNA   3:0 (16:14, 15:5, 15:5)

MLADOST MONTER – PARTIZAN  3:2 (15:8, 10:15, 15:11, 9:15, 15:9)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

PARTIZAN – BOSNA  3:2 (15:12, 11:15, 15:9, 17:19, 16:14)

MLADOST MONTER – VIOR SPORT  3:2 (9:15, 15:1, 17:15, 12:15, 15:11)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER      3      3      0      9:6            6

2. PARTIZAN                     3      2      1      8:5            4

3. VIOR SPORT                3      1      2      5:6            2

4. BOSNA                        3      0      3      4:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: NENAD KOMADINA, BRANKO MARTIĆ, VEDAD GLINAC, ĐURO BAŠIĆ, BORO JOVIĆ, GORAN RIBARIĆ, SLOBODAN LOZANČIĆ, IVICA JELIĆ, RADOVAN MALEVIĆ, ERNEST NEMET, VELJKO BAŠIĆ, NURKO ČAUŠEVIĆ. TRENER: HU DI HUA.

 

ČETVRTFINALE – 24. OKTOBAR:

SARAJEVO:

BOSNA – SPARTAK    3:0 (15:8, 15:4, 15:4)

KRALJEVO:

VIOR SPORT – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:0 (15:13, 15:8, 15:12)

NOVI SAD:

VOJVODINA – MLADOST MONTER  2:3 (12:15, 13:15, 15:12, 15:13, 9:15)

BEOGRAD:

PARTIZAN – MODRIČA   3:0 (15:3, 15:4, 15:7)

 

OSMINA FINALA:

02. OKTOBAR – RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – MLADOST MONTER  0:3 (2:15, 11:15, 4:15)

06. OKTOBAR:

SMEDEREVO:

SMEDEREVO – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   0:3 (9:15, 11:15, 15:17)

ZAGREB:

NOVI ZAGREB – BOSNA   0:3 (5:15, 8:15, 13:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – KRAJINAMETAL BIHAĆ  3:0 (15:5, 15:5, 15:10)

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – PARTIZAN   0:3 (9:15, 4:15, 4:15)

07. OKTOBAR:

PRIŠTINA:

ELEKTROPRIVREDA – VOJVODINA   0:3 (3:15, 13:15, 2:15)

BUDVA:

AVALA – VIOR SPORT KRALJEVO  0:3 (2:15, 4:15, 4:15)

18. OKTOBAR – MODRIČA:

MODRIČA – STAVBAR PTT MARIBOR  3:0 (15:12, 15:12, 15:9)

 

 

XIX KUP JUGOSLAVIJE 1983.

FINALNI TURNIR – MARIBOR (23–25. DECEMBAR):

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

STAVBAR – BOSNA    3:2 (7:15, 15:12, 15:9, 11:15, 15:13)

MLADOST MONTER – RIBNICA    3:0 (15:13, 15:8, 15:8)

2. KOLO – 24. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – BOSNA   3:2 (15:8, 13:15, 5:15, 15:13, 15:12)

STAVBAR – RIBNICA    3:0 (15:7, 15:13, 15:11)

3. KOLO – 25. DECEMBAR:

RIBNICA – BOSNA   3:0 (15:10, 15:9, 15:3)

MLADOST MONTER – STAVBAR   3:0 (15:4, 15:10, 15:1)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER       3      3      0      9:2            6

2. STAVBAR MARIBOR      3      2      1      6:5            4

3. RIBNICA KRALJEVO      3      1      2      3:6            2

4. BOSNA SARAJEVO       3      0      3      4:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: IVICA JELIĆ, ĐURICA MIŠIN, KREŠIMIR DIVIŠ, VEDAD GLINAC, ĐURO BAŠIĆ, BORO JOVIĆ, SLOBODAN LOZANČIĆ, GORAN JANOŠEVIĆ, VELJKO BAŠIĆ, MLADEN KAŠIĆ. TRENER: JU JOU VEI.

 

ČETVRTFINALE:

23. NOVEMBAR – BEOGRAD:

PARTIZAN – RIBNICA   0:3 (11:15, 14:16, 10:15)

26. NOVEMBAR:

NOVI SAD:

VOJVODINA – MLADOST MONTER  1:3 (0:15, 15:5, 2:15, 14:16)

MARIBOR:

STAVBAR – RABOTNIČKI  3:1 (15:13, 15:10, 12:15, 15:8)

SARAJEVO:

BOSNA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:1 (16:14, 15:13, 8:15, 15:13)

 

OSMINA FINALA:

24. SEPTEMBAR – BIHAĆ:

KRAJINAMETAL – MLADOST MONTER   0:3 (3:15, 16:18, 1:15)

29. SEPTEMBAR – TITOGRAD:

BUDUĆNOST – PARTIZAN  1:3 (12:15, 7:15, 17:15, 8:15)

30. SEPTEMBAR:

RIJEKA – STAVBAR MARIBOR  2:3 (8:15, 13:15, 15:11, 15:8, 8:15)

01. OKTOBAR:

BLED:

BLED – BOSNA  0:3 (13:15, 6:15, 9:15)

KRALJEVO:

RIBNICA – MODRIČA   3:0 (15:4, 15:6, 15:5)

STARA PAZOVA:

JEDINSTVO – ŽELEZNIČAR OSIJEK  0:3 (9:15, 3:15, 10:15)

SKOPLJE:

VARDAR – VOJVODINA  0:3 (4:15, 8:15, 5:15)

LIPLJAN:

PARTIZAN – RABOTNIČKI  0:3 (6:15, 12:15, 7:15)

 

 

XVIII KUP JUGOSLAVIJE 1982.

FINALNI TURNIR – SARAJEVO (24–26. DECEMBAR):

1. KOLO – 24. DECEMBAR:

BOSNA – VOJVODINA   3:1 (15:3, 15:11, 13:15, 15:9)

PARTIZAN – MLADOST MONTER   3:1 (15:4, 15:13, 11:15, 15:5)

2. KOLO – 25. DECEMBAR:

BOSNA – PARTIZAN   3:2 (2:15, 15:10, 15:8, 5:15, 15:6)

MLADOST MONTER – VOJVODINA  3:0 (15:8, 15:7, 15:9)

3. KOLO – 26. DECEMBAR:

PARTIZAN – VOJVODINA  3:0 (15:10, 15:7, 15:9)

BOSNA – MLADOST MONTER  3:1 (15:12, 15:8, 8:15, 15:13)

 

TABELA:

1. BOSNA             3      3      0      9:4            6

2. PARTIZAN         3      2      1      8:4            4

3. MLADOST         3      1      2      5:6            2

4. VOJVODINA      3      0      3      1:9            0

 

MVP: MIODRAG MITIĆ (PARTIZAN).

NAJMLAĐI: MIRKO ČULIĆ (BOSNA).

BOSNA SARAJEVO: ORHAN ARSLANAGIĆ, MIRALEM DEDOVIĆ, MIRSAD IMŠIROVIĆ, NEVEN KUREŠEVIĆ, MILAN ĐURIĆ, JOVO VUKALOVIĆ, LASLO LUKAČ, MILAN RODIĆ, BRANISLAV VLAHOVIĆ, DAMIR POBRIĆ, OZREN MEDAN, AMIR DŽAMALIJA. TRENER: SUN ŽI DA.

 

ČETVRTFINALE (17/18. NOVEMBAR):

ZAGREB:

MLADOST MONTER – VARDAR   3:0 – BEZ BORBE

BEOGRAD:

PARTIZAN – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:1 (15:8, 15:12, 3:15, 15:8)

NOVI SAD:

VOJVODINA – GIK BANAT  3:1 (15:6, 11:15, 15:8, 15:11)

SARAJEVO:

BOSNA – RABOTNIČKI  3:2 (15:10, 13:15, 12:15, 15:2, 15:9)

 

OSMINA FINALA:

BRČKO:

JEDINSTVO INTERPLET – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   1:3 (10:15, 15:13, 6:15, 6:15)

TITOV VELES:

BOREC – PARTIZAN   1:3 (9:15, 6:15, 15:13, 7:15)

TITOGRAD:

BUDUĆNOST – VOJVODINA  0:3 (1:15, 2:15, 4:15)

OBILIĆ:

ELEKTROPRIVREDA – VARDAR  0:3 (6:15, 10:15, 3:15)

SISAK:

METALAC – BOSNA   1:3 (15:10, 7:15, 6:15, 6:15)

MARIBOR:

STAVBAR – MLADOST MONTER  1:3 (9:15, 8:15, 15:13, 9:15)

BEOGRAD:

CRVENA ZVEZDA – RABOTNIČKI  0:3 (14:16, 7:15, 10:15)

ZRENJANIN:

GIK BANAT – MODRIČA   3:2 (15:9, 16:18, 15:9, 12:15, 15:12)

 

 

XVII KUP JUGOSLAVIJE 1981.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (25–27. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

PARTIZAN – BOSNA   3:1 (10:15, 15:8, 15:3, 15:9)

MLADOST MONTER – VOJVODINA  3:1 (15:12, 14:16, 15:12, 15:5)

2. KOLO – 26. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – PARTIZAN   3:2 (15:12, 5:15, 13:15, 15:8, 15:10)

VOJVODINA – BOSNA  3:1 (15:5, 15:8, 10:15, 15:13)

3. KOLO – 27. DECEMBAR:

VOJVODINA – PARTIZAN   3:1 (15:9, 18:16, 8:15, 15:8)

MLADOST MONTER – BOSNA   3:0 (15:2, 15:8, 15:8)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER      3      3      0      9:3            6

2. VOJVODINA                  3      2      1      7:5            4

3. PARTIZAN                     3      1      2      6:7            2

4. BOSNA                         3      0      3      2:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: ĐURICA MIŠIN, GORDAN ŠNAJDER, VELJKO BAŠIĆ, EDO KOŠTIĆ, SLOBODAN LOZANČIĆ, IVICA JELIĆ, GORAN JANOŠEVIĆ, RADOVAN MALEVIĆ, VINKO DOBRIĆ, MLADEN KAŠIĆ, NURKO ČAUŠEVIĆ, DAVOR VRANEŠEVIĆ. TRENER: DOROŠ LEŠEK.

 

ČETVRTFINALE:

SARAJEVO:

BOSNA – GIK BANAT   3:0 – BEZ BORBE

MODRIČA:

MODRIČA – PARTIZAN  0:3 (4:15, 12:15, 12:15)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – VARDAR  3:0 (15:6, 15:10, 15:9)

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – VOJVODINA   1:3 (15:9, 14:16, 3:15, 7:15)

 

OSMINA FINALA:

KRALJEVO:

VP 8415 – VOJVODINA   0:3 (12:15, 11:15, 8:15)

OBILIĆ:

REMHK KOSOVO – RABOTNIČKI    2:3 (10:15, 12:15, 16:14, 15:9, 12:15)

TITOGRAD:

BUDUĆNOST – PARTIZAN  0:3 (11:15, 6:15, 2:15)

SKOPLJE:

VARDAR – VGSK   3:0 (15:2, 15:2, 15:5)

ZRENJANIN:

GIK BANAT – RIBNICA   3:0 (15:9, 17:15, 15:12)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – BOSNA  2:3 (5:15, 15:4, 15:6, 9:15, 12:15)

BRČKO:

JEDINSTVO INTERPLET – MLADOST MONTER   0:3 (7:15, 2:15, 10:15)

MEŽICE:

MEŽICE – MODRIČA   0:3 (7:15, 6:15, 13:15)

 

 

XVI KUP JUGOSLAVIJE 1980.

FINALNI TURNIR – ZRENJANIN (12–14. DECEMBAR):

1. KOLO – 12. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – GIK BANAT   3:1 (15:6, 9:15, 15:5, 15:8)

RIBNICA – RABOTNIČKI   3:1 (15:7, 10:15, 15:5, 15:9)

2. KOLO – 13. DECEMBAR:

GIK BANAT – RABOTNIČKI  3:1 (16:14, 12:15, 15:8, 15:12)

MLADOST MONTER – RIBNICA   3:0 (15:9, 15:11, 15:2)

3. KOLO – 14. DECEMBAR:

GIK BANAT – RIBNICA   3:0 (15:13, 16:14, 15:6)

MLADOST MONTER – RABOTNIČKI  3:0 (15:11, 15:5, 15:8)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER      3      3      0      9:1            6

2. GIK BANAT                   3      2      1      7:4            4

3. RIBNICA                       3      1      2      3:7            2

4. RABOTNIČKI                 3      0      3      2:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: IVICA JELIĆ, KREŠIMIR DIVIŠ, VEDAD GLINAC, LJUBOMIR TRAVICA, DUŠAN RADELJEVIĆ, SLOBODAN LOZANČIĆ, GORAN JANOŠEVIĆ, RADOVAN MALEVIĆ, VINKO DOBRIĆ, MLADEN KAŠIĆ, NURKO ČAUŠEVIĆ, DAVOR VRANJEŠEVIĆ. TRENER: DOROŠ LEŠEK.

 

ČETVRTFINALE:

SKOPLJE:

RABOTNIČKI – MODRIČA   3:2 (13:15, 15:13, 15:6, 2:15, 15:13)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – VARDAR   3:0 (15:12, 15:6, 15:4)

BEOGRAD:

PARTIZAN – GIK BANAT  1:3 (16:18, 15:3, 7:15, 12:15)

KRALJEVO:

RIBNICA – VGSK   3:1 (15:9, 14:16, 15:9, 15:10)

 

OSMINA FINALA:

NIKŠIĆ – PARTIZAN   0:3 – BEZ BORBE

BOSNA – GIK BANAT   0:3 – BEZ BORBE

TITOV VELES:

BOREC – RIBNICA   0:3 (7:15, 2:15, 3:15)

TOPOLA:

KARAĐORĐE – RABOTNIČKI  1:3 (15:12, 10:15, 8:15, 13:15)

OBILIĆ:

REMHK KOSOVO – VGSK  0:3 (12:15, 4:15, 9:15)

NOVI SAD:

VOJVODINA – VARDAR  1:3 (12:15, 15:10, 12:15, 12:15)

SISAK:

METALAC – MODRIČA   0:3 (11:15, 10:15, 9:15)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – MLADOST MONTER   0:3 (3:15, 9:15, 10:15)

Pročitano 2345 puta