Jedinstvo posle preokreta izjednačilo na 2:2 – peta utakmica u utorak u Beogradu (18,00 – RTS 2)

SENIORKE – WIENER STADTISCHE SUPER LIGA

U fantastičnoj atmosferi u Hali sportova u Staroj Pazovi, posle potpunog preokreta, Jedinstvo je izjednačilo na 2:2 u pobedama u finalu plej – ofa Wiener Stadtische Super lige u konkurenciji odbojkašica. Jedinstvo je večeras, u četvrtoj utakmici finalne serije pobedilo Vizuru sa 3:2, po setovima 25:20, 19:25, 13:25, 25:16 i 15:13, posle 109 minuta igre.

Utakmicu u Hali sportova posmatralo je 400 gledalaca, a sudili su Igor Miljković i Goran Gradinski.

Peti set je odlučio pobednika u Staroj Pazovi. Jedinstvo je bolje počelo set i povelo sa 8:6 i 9:7, da bi Vizura preokrenula rezultat i povela sa 13:11. Na servis je tada ušla Marija Vujnović, a Jedinstvo serijom 4:0 stiglo do pobede za izjednačenje u seriji.

IZJAVA JELENE MEDAREVIĆ

IZJAVA ALEKSANDRE ĆIROVIĆ

IZJAVA JOVE CAKOVIĆA

IZJAVA NENADA MIHAJLOVIĆA

Prvak Srbije postaće ekipa koja ostvari tri pobede. Peta, odlučujuća utakmica finala odigraće se u dvorani SC “Vizura” u Beogradu u utorak, 3. maja od 18,00 časova, uz direktan prenos na RTS 2.