Druga titula prvaka za Vizuru

SENIORKE – WIENER STADTISCHE SUPER LIGA 2014./2015. – PLEJ – OF – FINALE

Odbojkašice Vizure osvojile su drugu uzastopnu titulu prvaka Srbije, pošto su u finalu plej – ofa Wiener Stadtische Super lige savladale NIS Spartak iz Subotice sa 3:1 u pobedama. Vizura je večeras, u dvorani “Dudova šuma” u Subotici, u četvrtoj utakmici, pobedila NIS Spartak sa 3:2, po setovima 28:30, 25:23, 17:25, 25:22 i 16:14, posle 134 minuta igre.

Posle velike borbe i mnogo rezultatskih preokreta, Vizura je slavila u Subotici i osvojila titulu prvaka Srbije.

Zoran Olajić, član predsedništva UOKPL, predao je Bjanki Buši, kapitenu Vizure, pehar namenjen prvaku Srbije.

Slobodan Milošević, generalni sekretar OSS, predao je Bjanki Buši, kapitenu Vizure, ček na 1 200 000 dinara, namenjen prvaku Srbije.

Čedomir Nedeljković, komesar takmičenja UOKPL, predao je Tatjani Matić, kapitenu NIS Spartaka, trofej namenjen finalisti plej – ofa.

Slobodan Milošević, generalni sekretar OSS, i Đula Mešter, proslavljeni reprezentativac i predsednik SD Spartak, predali su zlatne medalje odbojkašicama Vizure.

Zoran Radojičić, predsednik Vizure, i Jelena Reljin, tehnički sekretar UOKPL, predali su srebrne medalje odbojkašicama NIS Spartaka.

IZJAVA BJANKE BUŠE

IZJAVA TATJANE MATIĆ

IZJAVA ŽELJKA TANASKOVIĆA

IZJAVA SLOBODANA GALEŠEVA

IZJAVA LJILJANE RANKOVIĆ

Utakmicu u dvorani “Dudova šuma” u Subotici posmatrali su Slobodan Milošević, generalni sekretar OSS, Vjekoslav Ostrogonac, član Gradskog veća Subotice zadužen za sport, omladinu i turizam, i Novica Davidović, predsednik NIS Spartaka iz Subotice.