Selekcije

Selekcije (10)

  

Mlađi seniori (do 22 godine) 

MLADJI SENIORI (DO 22) - LUKA NIKOLIC, SRDJAN VECKOV I MARKO MAKARIC MLADJI SENIORI (DO 22) - LUKA NIKOLIC I MARKO MAKARIC 1
 Luka Nikolić, Srđan Veckov (trener) i Marko Makarić  Luka Nikolić i Marko Makarić

 

MLADJI SENIORI (DO 22) - LUKA NIKOLIC I MARKO MAKARIC
Luka Nikolić i Marko Makarić

 

JUNIORI (DO 20)   MARKO MAKARIC 1 JUNIORI (DO 20)   MARKO MAKARIC 2 JUNIORI (DO 20)   MARKO MAKARIC 4

 Marko Makarić (192 cm, 78 kg)

 

JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA 3MLADJI SENIORI (DO 22) - LUKA NIKOLIC 1 MLADJI SENIORI (DO 22) - LUKA NIKOLIC 3 MLADJI SENIORI (DO 22) - LUKA NIKOLIC 4

Luka Nikolić (204 cm, 88 kg)



  

Juniori (do 20 godina) 

JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA, BRANISLAV NIKOLIC I MARKO MAKARIC JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA I MARKO MAKARIC 1
 Uroš Muškinja, Branislav Nikolić (trener) i Marko Makarić  Uroš Muškinja i Marko Makarić

 

JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA I MARKO MAKARIC
Uroš Muškinja i Marko Makarić

 

JUNIORI (DO 20)   MARKO MAKARIC 1 JUNIORI (DO 20)   MARKO MAKARIC 2 JUNIORI (DO 20)   MARKO MAKARIC 4

 Marko Makarić (192 cm, 78 kg)

 

JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA 3 JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA 1 JUNIORI (DO 20)   UROS MUSKINJA 2

Uroš Muškinja (190 cm, 80 kg)



  

Juniorke (do 20 godina) i kadetkinje (do 18 godina)

NATASA CIKUC, LUKA GUTESA I NADJA CIKUC NATASA I NADJA CIKUC 1
 Nataša Čikuc, Luka Guteša (trener) i Nađa Čikuc  Nataša i Nađa Čikuc

 

NATASA I NADJA CIKUC 4
Nataša i Nađa Čikuc

 

NADJA CIKUC 4 NADJA CIKUC 3 NADJA CIKUC 2

 Nađa Čikuc (179 cm, 63 kg)

 

NATASA CIKUC 1 NATASA CIKUC 3 NATASA CIKUC 4

Nataša Čikuc (181 cm, 67 kg)

 

nwPIONIRKE   SAMO IGRACICE (1) 1000x667
Stručni štab >>
nwPIONIRKE   STRUCNI STAB (6) 1000x631
Prvi trener: Željko Šćepanović  Pomoćni trener: Nemanja Zekić
Drugi trener: Sofija Šugić  Sportski direktor: Biljana Mihailović
Doktor: dr Ljuban Martinović  Tim menadžer: Maja Simanić

 

 

 Tehničari   ime prezime klub *
 slika    Nina Mandović TENT  
 slika    Mina Stojanović  Beograd  kapiten
           
Korektori          
slika   Jovana Zelenović  Panonija (B. Palanka)  
slika   Žana Novaković  Partizan  
           
Libero          
slika   Vanja I. Ivanović
 Dubočica (Leskovac)  
slika   Anja Kujundžić  Spartak (Ljig)  
           
 Blokeri          
slika    Iva Šućurović Klek MD Zrenjanin  
slika   Hena Kurtagić Novi Pazar  
slika   Vanja N. Ivanović
TENT  
slika   Ana Jaramazović TENT  
           
 Primači          
slika    Stefana  Pakić  TENT  
slika    Bojana Popović  TENT  
slika    Ksenija  Tomić  Partizan  
slika    Anja  Zubić  AS (Batajnica)  
slika    Simona  Mateska Beograd  
slika   Aleksandra Uzelac Bagljaš 023 (Zrenjanin)  

 

 Medalje ženske pionirske reprezentacije >>

 

PIONIRI   SAMO IGRACI (1) 1000x667 
Stručni štab >>
PIONIRI   STRUCNI STAB (2) 1000x645
Prvi trener: Strahinja Kozić Statističar: Bojan Mihajlović
Doktor: dr Milena Milivojević
Tim menadžer: dr Bogdan Sretenović
Statističar: Bojan Stupar  

 

 

 Tehničari   ime prezime klub *
 slika    Kadir  Prušević Novi Pazar  
 slika    Petar  Đermanović  AS (Beograd)  
           
Korektori          
slika   Jovan Perović  Vojvodina NS seme  
slika   Vuk Starčević  Vojvodina NS seme  
           
Libero          
slika   Strahinja Vulović  Vojvodina NS seme  
           
 Blokeri          
slika    Veljko Ćulibrk Vojvodina NS seme  kapiten
slika    Danilo Ilić Roda  
slika    Stefan Unković  Loznica  
slika   Danilo Elezović  Užice  
slika   Nikola Kosić Futog  
           
 Primači          
 slika    Marko  Jovanović AS (Beograd)  
 slika    Matija  Šimon Klek Srbijašume  
 slika    Branko  Kopitić Obrenovac  
 slika    Predrag  Pijetlović Jedinstvo (Stara Pazova)  

 

 Medalje muške pionirske reprezentacije >>

 

kadeti2016
Stručni štab >>
Prvi trener: Duško Nikolić  Pomoćni trener: Nenad Živanović
Fizioterapeut: Siniša Mladenović  Statističar: Nemanja Vasiljević
Doktor: Team Manager: dr Bogdan Sretenović

 

 Tehničari   ime prezime Klub    
slika    Andrej Polomac Metalac Takovo    
slika    Petar  Đermanović  Partizan    
 slika   Strahinja Vulović VGSK    
             
Libera            
slika   Vukašin Ristić Crvena zvezda    
 slika   Dimitrije Joković Crvena zvezda    
             
Korektori            
slika   Branko Kopitić Vojvodina NS seme    
 slika   Danilo Ilić Crvena zvezda    
slika   Aleksandar Šoša Proleter Zrenjanin    
             
 Blokeri            
slika    Danilo Elezović Vojvodina NS seme    
slika    Nemanja Antunović Vojvodina NS seme    
slika   Stefan Unković Vojvodina NS seme    
 slika   Veljko Ćulibrk  Vojvodina NS seme    
             
 Primači            
slika    Jovan Perović Klek Srbijašume    
slika    Marko Jovanović Partizan    
slika    Matija Šimon Klek Srbijašume    
slika    Ognjen  Šuvački Proleter Zrenjanin    
slika   Vanja Petrašinović Ribnica Kraljevo    
 
Pojedinačne nagrade:
MVP: Nikola Vasić (BŠ 2007), Aleksandar Atanasijević (SP 2009), Uroš Kovačević (SP 2011), Uroš Kovačevć (EP 2011)
Tehničar: Nemanja Stefanović (BŠ 2007), Nikola Jovović (BŠ 2008), Nikola Jovović (EP 2009)
Smečer: Aleksandar Atanasijević (EP 2009), Uroš Kovačević (2011)
Libero: Neven Majstorović (BŠ 2007)
Poenter: Aleksandar Atanasijević (BŠ 2008), Uroš Kovačević (EP 2011)
Napadač: Uroš Kovačević (BŠ 2009)
Server: David Mehić (BŠ 2014)

 

Serbia-youth-girls
Stručni štab >>
Prvi trener: Jovo Caković  Pomoćni trener: Milan Milošević
Fizioterapeut: Dejan Vuković  Statističar: Momčilo Cvijović
Doktor: dr Ljuban Martinović Team Manager: Maja Simanić

 

 Tehničari broj ime prezime god. rođenja visina težina
 slika    Rada Perović  2001. 180 72
 slika   Ana Marija Jonjev  2000. 175 61
             
 Korektori            
slika   Sara Carić 2001. 192 72
 slika   Barbara Batinić 2001. 185 63
             
 Libera            
 slika    Mila  Kocić
2001. 167 58
 slika    Tamara  Ilić 2000. 162 51
             
 Blokeri            
 slika   Isidora Rodić  2001. 183 70
 slika    Miljana  Glušac  2000. 184 72
 slika    Veronika Đokić  2001. 187 76
 slika   Jovana Adžić 2000.  193 84
             
 Primači            
 slika    Katarina  Gajević 2000. 183 65
 slika    Dejana  Lekić 2000. 180 63
 slika    Milica Milunović
2001. 181 63
 slika    Jovana  Mirosavljević 2000. 183 70
slika   Ana Pejičić 2000.  190 69
slika   Anita Kovačević 2001.  187 74
 
Pojedinačne nagrade:
MVP: Stefana Veljković (EP 2007), Stefana Veljković (BŠ 2007), Sara Klisura (BŠ 2009), Tijana Bošković (EYOF 2013)
Tehničar: Marija Pucarević (SP 2007), Danica Radenković (SP 2009), Danica Radenković (BŠ 2009)
Server: Sara Kllisura (SP 2009), Sara Klisura (EP 2009), Maja Aleksić (EP 2013), Jelena Vignjević (EYOF 2013)
Smečer: Tijana Bošković (EYOF 2013), Katarina Lazović (BŠ 2014)
Bloker: Jovana Stevanović (BŠ 2009), Mina Popović (SP 2011), Mina Popović (EP 2011)
Libero: Nina Rosić (BŠ 2007), Marija Mihajlović (EP 2009)

 

TeamSerbia

Stručni štab >>
Prvi trener: Milan Gršić  Pomoćni trener: Zoran Kalanj
Pomoćni trener: Ivan Milenković Fizioterapeut: Siniša Mladenović
Statističar: Lazar Tabaković Team Manager: Maja Simanić
Kondicioni trener: Nemanja Jeremić  

 

 Medalje ženske juniorske reprezentacije >>

 

 Tehničari broj ime prezime
slika 1  Adrea Tišma
slika 9 Tijana Vrcelj
slika 2 Nina Mandović
       
 Korektori      
slika 14 Vanja Savić
 slika 8  Tara  Taubner
       
 Libera      
 slika 4  Bojana  Gočanin
 slika 19  Stefana  Pakić
       
 Blokeri      
 slika  12 Ana Malešević
 slika  11  Hena  Kurtagić
 slika  20  Minja Osmajić
 slika 6 Valerija Savićević
       
 Primači      
 slika 7  Aleksandra  Uzelac
slika 15 Isidora Kockarević
 slika 21  Branka  Tica
slika 18 Anđelka Novosel
slika 16 Jovana Ćirković
slika 10 Jovana Cvetković
 

 

Pojedinačne nagrade:
MVP: Nataša Ševarika (BŠ 2007), Tijana Malešević (BŠ 2008), Ana Bjelica (BŠ 2010), Tijana Bošković (EP 2014)
Tehničar: Bojana Živković (BŠ 2007), Marija Pucarević (BŠ 2008), Danica Radenković (EP 2010, BŠ 2010), Slađana Mirković (EP 2012, SP 2013)
Poenter: Nataša Ševarika (BŠ 2007), Ana Bjelica (EP 2010)
Libero: Nina Rosić (BŠ 2008), Marija Mihajlović (BŠ 2010)
Primač: Sara Klisura (BŠ 2010), Bojana Milenković (EP 2014)
Server: Sara Lozo (EP 2014)
Bloker: Mina Popović (EP 2012)

 

TeamSerbia
Stručni štab >>
Prvi trener: Boško Mačužić Pomoćni trener: Hamza Zatrić
Fizioterapeut: Darko Stamatović
Statističar: Marko Krtinić
Kondicioni trener: Vladimir Adamović Drugi trener: Vuk Delić
  Team Manager: dr Bogdan Sretenović

 

 Tehničari   ime prezime klub
slika 1  David  Rudić Vojvodina NS seme
slika 2  Aleksa  Kozić Vojvodina NS seme
 slika 3 Bojan Jevtović VA-014 Bauvezen
         
Libera        
slika  15 Uroš Mišković Vojvodina NS seme
slika  16 Aleksa Mladenović Partizan
         
 Blokeri        
slika 18  Veljko Ćulibrk Vojvodina NS seme
slika 14  Stefan Fet Crvena zvezda
slika 12  Miloš Bojović Vojvodina NS seme
slika 13 Vlado Šaranović Vojvodina NS seme
         
 Primači        
slika 4  Ognjen Niketić Crvena zvezda
slika 5  Alija  Bekrić Novi Pazar
slika 6  Ognjen Vidović Radnički DOO
slika 9 Veljko Mašulović Crvena zvezda
 slika  11 Danilo Elezović Vojvodina NS seme
slika  17 Branko Kopitić Vojvodina NS seme
 
Korektori        
slika 8  Vidak  Cvetković Partizan
slika 10  Dušan  Nikolić Crvena zvezda

 

Pojedinačne nagrade >>
MVP: Aleksandar Atanasijević (BŠ 2008, 2010, 2011)
Tehničar: Nemanja Stefanović (BŠ 2008), Aleksa Brđović (BŠ 2009), Nikola Jovović (2010, 2011)
Poenter: Aleksandar Atanasijević (SP 2011)
Libero: Neven Majstorović (BŠ 2008)
Napadač: Uroš Kovačević (BŠ 2009), Aleksandar Atanasijević (BŠ 2011)
Primač: Uroš Kovačević (BŠ 2011)
Smečer: Aleksandar Atanasijević (EP 2010)

januar

5 – 10. januar Kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre (Berlin), seniori
10 – 12. januar Kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo kadeta (Sofija)

april - maj

23 - 25. april Kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo kadeta, Srbija
30. april - 2. maj Kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo juniorki, Srbija (Ub)
1. maj - 3. maj Kvalifikacioni turnir za Evropsko prvenstvo juniora, Srbija (Kruševac)

19 - 21. maj Liga nacija za odbojkašice, Italija
22 - 24. maj Liga nacija za odbojkaše, Poljska
26 - 28. maj Liga nacija za odbojkašice, Niš
29 - 31. maj Liga nacija za odbojkaše, Brazil

jun

2 - 4. jun Liga nacija za odbojkašice, Makao
5 – 7. jun Liga nacija za odbojkaše, Kraljevo
9 - 11. jun Liga nacija za odbojkašice, Rusija
12 - 14. jun Liga nacija za odbojkaše, Argentina
16 - 18. jun Liga nacija za odbojkašice, Japan
19 - 21. jun Liga nacija za odbojkaše, Kanada

jul - avgust

1 - 5. jul Finale Lige nacija za seniore, Torino
1 - 5. jul Finale Lige nacija za seniorke, Kina

24. jul - 9. avgust Olimpijske igre, Tokio

avgust - septembar

1 - 9. avgust Evropsko prvenstvo za kadetkinje, Crna Gora
22 - 30. avgust Evropsko prvenstvo za juniorke, BiH i Hrvatska
25 - 30. avgust Evropsko prvenstvo za kadete, Italija i Grčka
28. avgust - 5. septembar Evropsko prvenstvo za juniorke, Češka R.

 

* Vreme i mesto održavanja Balkanijada biće naknadno određeni

 

SERBIA SENIOR WOMEN (2)
Stručni štab >>
Prvi trener: Zoran Terzić Pomoćni trener: Aleksandar Vladisavljev
Doktor: Dejan Aleksandrić
Statističar: Bojan Perović
Kondicioni trener: Vladimir Banković Fizioterapeut: Siniša Mladenović
Team Manager: Dimitrije Pušić  

 

Opširnije: Medalje ženske seniorske reprezentacije Srbije >>

 

 Tehničari      
MAJA OGNJENOVIC SETTER (1) SRB SW Sladjana MIRKOVIC tehnicar 1000x1502 SRB SW Emilija ANTANASIJEVIC tehnicar 1000x1502  
Maja Ognjenović Slađana Mirković Emilija Antanasijević  
       
       
 Libera      
SRB SW Teodora PUSIC libero 1000x1502 SRB SW Aleksandra TADIC libero 1000x1502

SRB SW Bojana GOCANIN libero 1000x1502

SRB SW Marija POPOVIC libero 1000x1502
Teodora Pušić Aleksandra Tadić Bojana Gočanin Marija Popović
       
       
 Blokeri      
MILENA RASIC CAPTAIN AND BLOCKER (1) SRB SW Jovana KOCIC bloker 1000x1502 STEFANA VELJKOVIC BLOCKER (1) SRB SW Maja SAVIC bloker 1000x1502
Milena Rašić Jovana Kocić Stefana Veljković Maja Savić
       
       
SRB SW Maja ALEKSIC bloker 1000x1502 SRB SW Mina POPOVIC bloker 1000x1502 SRB SW Sara VUCICEVIC bloker 1000x1502  
Maja Aleksić Mina Popović Sara Vučićević  
       
       
 Korektori      
SRB SW Tijana BOSKOVIC korektor 1000x1502 SRB SW Ana BJELICA korektor 1000x1502 SRB SW Milica KUBURA korektor 1000x1502  
Tijana Bošković Ana Bjelica Milica Kubura  
       
       
Primači      
SRB SW Brankica MIHAJLOVIC primac 1000x1502 SRB SW Bjanka BUSA primac 1000x1502 SRB SW Bojana MILENKOVIC primac 1000x1502 SRB SW Jelena BLAGOJEVIC primac 1000x1502
Brankica Mihajlović Bjanka Buša Bojana Milenković Jelena Blagojević
       
SRB SW Katarina LAZOVIC primac 1000x1502 SRB SW Katarina JOVIC primac 1000x1502 SRB SW Sara LOZO primac 1000x1502  
Katarina Lazović  Katarina Jović Sara Lozo  
       
       
Pojedinačne nagrade:
MVP: Jelena Nikolić (EL 2010), Jovana Brakočević (EP 2011, EL 2011), Tijana Bošković (SP 2018), Tijana Bošković (EP 2019)
Tehničar: Maja Ognjenović (EP 2007, EL 2010, EL 2011, EP 2011, EL 2012)
Bloker: Nađa Ninković (EL 2009), Nataša Krsmanović (EL 2011), Milena Rašić (GP 2013, SP 2018)
Primač: Jelena Nikolić (EL 2010), Brankica Mihajlović (GP 2013), Suzana Ćebić (EP 2013)
Poenter: Jovana Brakočević (GP 2011)
Smečer: Aleksandra Petrović (EL 2009), Jovana Brakočević (EL 2010, EL 2010, EP 2013), Milena Rašić (GP 2011)
Korektor: Jovana Brakočević (GP 2013)
Libero: Suzana Ćebić (SP 2006, EP 2011)
Server: Jovana Brakočević (EP 2011)

 

SM SRBIJA2
  
Stručni štab >>
Prvi trener: Slobodan Kovač  Drugi trener: Igor Žakić
Doktor: dr Ljuban Martinović  Statističar: Milan Simojlović
Drugi statističar: Mirko Radisavljević  Kondicioni trener: Radivoje Radaković
Fizioterapeut: Ivan Popović  Fizioterapeut: Dejan Vuković
Drugi trener: Ljubiša Ristić  Kondicioni trener: Zdravko Aničić
   Team Manager: Slobodan Boškan

 

Opširnije: Medalje muške seniorske reprezentacije >>

 

 Tehničari      
SRB SM Nikola JOVOVIC tehnicar (1) 1000x1502 SRB SM Vuk TODOROVIC tehnicar (1) 1000x1502 SRB SM Andrija VILIMANOVIC tehnicar (1) 1000x1502 SRB SM Aleksa BATAK tehnicar (1) 1000x1502
Nikola Jovović Vuk Todorović
Andrija Vilimanović
Aleksa Batak
       
 Korektori      
ALEKSANDARATANASIJEVIC SRB SM Drazen LUBURIC korektor (1) 1000x1502 SRB SM Dusan PETKOVIC korektor (1) 1000x1502 SRB SM Bozidar VUCICEVIC korektor (1) 1000x1502
 Aleksandar Atanasijević  Dražen Luburić Dušan Petković Božidar Vučićević
       
 Libera      
SRB SM Nikola PEKOVIC libero (1) 1000x1502 SRB SM Neven MAJSTOROVIC libero (1) 1000x1502 SRB SM Stefan NEGIC libero (1) 1000x1502  
 Nikola Peković Neven Majstorović  Stefan Negić
 
       
 Blokeri      
MARKOPODRASCANIN SRB SM Srecko LISINAC bloker (4) 1000x1502 SRB SM Aleksandar OKOLIC bloker (1) 1000x1502 SRB SM Stefan KOVACEVIC bloker (1) 1000x1502
 Marko Podraščanin Srećko Lisinac Aleksandar Okolić Stefan Kovačević
       
SRB SM Petar KRSMANOVIC bloker (1) 1000x1502 SRB SM Stevan SIMIC bloker (1) 1000x1502 SRB SM Nemanja MASULOVIC bloker (1) 1000x1502  
Petar Krsmanović Stevan Simić    
       
 Primači      
SRB SM Uros KOVACEVIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Milan KATIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Marko IVOVIC primac  (1) 1000x1502 SRB SM Nemanja PETRIC primac (1) 1000x1502 
 Uroš Kovačević Milan Katić Marko Ivović Nemanja Petrić
       
SRB SM Danilo PAVLOVIC primac (1) 1000x1502 SRB SM David MEHIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Lazar CIROVIC primac (1) 1000x1502 SRB SM Miran KUJUNDZIC primac (1) 1000x1502
Danilo Pavlović David Mehić Lazar Ćirović Miran Kujundžić
       
Napomena:  
       
Pojedinačne ngrade:
MVP: Ivan Miljković (EP 2001, SL 2001, 2002, 2003, 2005, EP 2011), Marko Ivović (SL 2016), Uroš Kovačević (EP 2019)
Tehničar: Nikola Grbić (EP 2001, EP 2003, EP 2005, SL 2009, 2010, SP 2010)
Bloker: Andrija Gerić (SL 2003), Marko Podraščanin (SL 2008, EP 2011), Srećko Lisinac (EP 2013, SL 2016)
Primač: Nikola Kovačević (EP 2011)
Libero: Marko Samardžić (SL 2005)
Poenter: Ivan Miljković (EP 2001, EP 2007, SL 2008, SL 2009), Aleksandar Atanasijević (EP 2013)
Server: Goran Vujević (SL 2000), Andrija Gerić (SL 2003), Ivan Miljković (EP 2005, SL 2005)
U polju: Vasa Mijić (EP 2001)
Fer-plej: Nikola Jovović (EP 2013)